Skocz do zawartości

mp3 dla córki na 18tkę


Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, neonlight napisał:

Uwierz mi, że dobry smartfon potrafi zagrać na poziomie dedykowanego odtwarzacza, a to, że u Ciebie było "bleee", to prawdopodobnie wina kiepskich słuchawek. Nawet wśród maniaków jakości dźwięku, smartfony zastąpiły z powodzeniem "mp3-ki", z tego forum również, więc chyba o czymś to świadczy ;).

 

A kupowanie drugiego urządzenia, to nie dublowanie? Równie dobrze może zmienić mp3-kę "wg nastroju i pogody", co za różnica? Ale ok, Ty wiesz swoje, ja swoje, a autorka tematu i tak podejmie decyzję, jaką będzie uważała za słuszną. Z mojej strony to tyle.

No właśnie, dobry smartfon. A dobry smartfon to już duży wydatek.

Taki M0 czy M1 pozwala niezależnie od posiadanego smartfona cieszyć się dobrą jakością (i nadal korzystać z funkcjonalności typu Youtube, Spotify itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, neonlight napisał:

Uwierz mi, że dobry smartfon potrafi zagrać na poziomie dedykowanego odtwarzacza, a to, że u Ciebie było "bleee", to prawdopodobnie wina kiepskich słuchawek. Nawet wśród maniaków jakości dźwięku, smartfony zastąpiły z powodzeniem "mp3-ki", z tego forum również, więc chyba o czymś to świadczy ;).

 

A kupowanie drugiego urządzenia, to nie dublowanie? Równie dobrze może zmienić mp3-kę "wg nastroju i pogody", co za różnica? Ale ok, Ty wiesz swoje, ja swoje, a autorka tematu i tak podejmie decyzję, jaką będzie uważała za słuszną. Z mojej strony to tyle.

 

 

Potrafi, ale gdy porównamy flagowce telefonów z niższą półką DAPów. Żeby takie coś miało sens trzeba uwzględnić playery z odpowiedającego tym telefonom przedziału cenowego, a więc x10 w górę ;)

 

Też byłem za samymi słuchawkami, ale życzeniem jest konkretnie o odtwarzacz.

 

5 godzin temu, Jaro54 napisał:

Inny @Mayster nie koniecznie lepszy. 

 

Lepszy, jeśli chodzi o czystą jakość i parametry. Inny, jeśli chodzi o tonalność :)

 

Zestaw M1 + Klipsch R6 powinien się super sprawdzić, przy tylko nieznacznie naciągniętym budżecie (50 zł.)

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maystertak taki zestaw zagra bardzo fajnie, ale po wygrzaniu co najmniej 80 godzin Klipschy. Prosto z pudełka mogą niemile zaskoczyć. Znam to z własnego doświadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, green38 napisał:

A do tego xDuoo X3 II jakie słuchawki polecasz?

Raczej podpinałem słuchawki wykraczające poza budżet, więc muszę strzelać jeśli chodzi o dobór czegoś tańszego, ale sam odtwarzacz dobrze się dogaduje niemal z każdymi słuchawkami (prócz mocno jasnych, z mocno podbitymi sopranami), więc zaryzykowałbym Fidue A65.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę namawiał do M1 czerwony lub niebieski. U @bigmaras na allegro z pokrowcem i szkłem 549 pln. A jak na pw napiszesz to może jakiś rabat dostaniesz :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak słuchawki i M1 spisują się? Dobrze doradzilismy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności