Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Zamiana DT-150 na otwarte ~1000-1500 zł


TempleInDreams

Pytanie

Cześć!

Jakiś czas temu szukałem nowego zestawu pod muzykę metalową, zestaw znalazłem, stanęło na Aune x1s + Beyerdynamic DT-150.

Chciałem zamknięte żeby nie przeszkadzać żonie, lecz jak sama stwierdziła,  i tak słyszy co słucham więc mogły by być otwarte ;)

A więc, co polecicie na zamianę tych Beyerków? Styl grania i dźwięk ogólnie mi się podoba, liczę na większą scenę i więcej powietrza po zamianie. Fajnie by było gdyby gitary były jeszcze bardziej mięsiste. Czasami trochę za sucho i płasko brzmią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Zara będzie,że x1s nie napędzi dt 150no nie mogę...
Po prostu się nie podobały ...swoją drogą wygrzanych słuchałeś pady się rozlazły ?
Czy wygrzane, neonlight mi napisał, że po prostu grały.

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 minut temu, TempleInDreams napisał:

Czy wygrzane, neonlight mi napisał, że po prostu grały. emoji6.png

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Wygrzane, wychuchane, wysłuchane i wymodlone, i co tam jeszcze sobie ciekawego wymyslicie :rolleyes:. Żeby DT150 grały mięcho, to musi być konkret wzmak, a nie taki anorektyk, jak X1s, no sorry ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.08.2018 o 10:09, patmal napisał:

Zara będzie,że x1s nie napędzi dt 150??no nie mogę...

Po prostu się nie podobały ...swoją drogą wygrzanych słuchałeś pady się rozlazły ?

Używałem z miesiąc, może dwa. Do dzisiaj je mam, bo nie udało mi się ich sprzedać. Dla mnie to szit nie warty swojej ceny. :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dt150 ze zmianami są produkowane od 40 lat a tu znawcy przyjdą i je krytykują....he,he.

Jakby były takie lipne to  ludzie w studio nagrań by ich przecież nie wybierali!?

Oczywiście że potrzeba gęstego,nasyconego wzmaka, niekoniecznie lampowca.

Im mocniejszy tym lepiej.

Ja miałem kiedyś z Rapture, to grały mi DT150 jak Audeze normalnie, super dociążone i rozdzielcze, średnica magiczna.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No, Ty to w ogóle byłeś fanatykiem DT150... zwłaszcza, kiedy próbowałeś je sprzedać. :D 

Do czego bym ich nie podpinał, to jest słabo. Nie wierzę w żadne audiovoodoo. K712 grają dźwiękiem o kilka klas lepszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
36 minut temu, Saiya-jin napisał:

Do czego bym ich nie podpinał, to jest słabo. Nie wierzę w żadne audiovoodoo. K712 grają dźwiękiem o kilka klas lepszym.

Tu nie chodzi o żadne audiovoodoo, tylko to są bardzo dobre słuchawki, ale i też bardzo wymagające od toru. Pamiętam, jak kiedyś porównywałem je z wszystkimi konsumenckimi modelami z serii DT, czyli 770/880/990 i 250, i z tego porównania najlepiej, w sensie najpełniejszym dźwiękiem, zagrały DT150, a na drugim miejscu DT250.

 

Szkoda, że nie zapamiętałem modelu wzmacniacza studyjnego, z którego były pędzone, bo kapitalnie je wszystkie wysterował, a kosztował pewnie z kilkaset złotych. K712 złe nie są, ale brzmią sucho i technicznie, DT150 są lepiej zrównoważone w całym paśmie, według mnie ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z niedrogich sprzętów z którymi sprawdzałem DT150 (i inne 250 ohmowe beyery), bardzo dobrze wypadł ZENek.
Co do samych DT150 to dość łatwo można je poprawić modem, bas przestaje być buczący i ma lepsze zejście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę, że popełniłem błąd przy nazywaniu tematu, powinienem chyba napisać: "jakie otwarte słuchawki do 1500 zł do metalu. Będą grać z x1s, ewentualnie mogę rozważyć wymianę daca."

Wysłane z mojego LON-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności