Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Revoult - nasza dyskusja


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby ktoś przegapił maila od Revoluta, to za kilka dni będą sprzedawać dane osobowe dla portali społecznościowych. Zgodę trzeba/można wycofać w aplikacji bo domyślnie zakładają że się godzicie. 
Dzięki za przypomnienie. Z kolei jak nie chcecie się dzielić informacjami z firmami z sektora finansowego trzeba to zrobić poprzez rozmowę ze wsparciem technicznym (na czacie).
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś z AudioBraci używa alternatywy dla Revoluta - karty Curve ? Nie ma ona wszystkich możliwości Revoluta, jest to raczej agregator własnych kart (nosimy jedną zamiast kilku).

 

Nurtuje mnie pytanie - czy kiedy włączę do Curve kredytówkę to robiąc zakupy np. w AliExpress czy Amazonie, Curve przeliczy mi Euro czy dolary po kursie Mastercard ? Zakładając,że kupuję w danej walucie a nie w złotówkach. Bo kredytówki przeliczają walutę fatalnie i biorą prowizję niezłą. A chciałbym kupić towar kredytówką.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LuQi napisał:

@Lord Rayden Ty nadal nie przekonałeś się do Revoluta?

Nie przekonałem się. Przy zakupe Bomakerów np. zastąpiła mi go karta Rewolucyjna z Pekao. Przeliczanie po kursie Mastercard.

2 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Od Was Revolut też zażądał weryfikacji konta po poprzez dodanie dowodu osobistego lub paszportu zamiast prawa jazdy? Tak na wszelki wypadek w razie Brexitu. 

No właśnie to mi się nie podoba. Dlatego zrezygnowałem ze SkyCash. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie i tak przy rejestracji podałem dane z dowodu osobistego (z pewnymi obawami), więc nie miałem żadnych żądań o weryfikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem maila od Revoluta z prośbą o ponowną weryfikację (paszport/dowód). Poczekam na Brexit, wskanuję dowód (i przy okazji zrobię to w kilku innych aplikacjach) i tuż po weryfikacji zgłoszę go jako zagubiony, tak dla bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, tybysh napisał:

Wczoraj dostałem maila od Revoluta z prośbą o ponowną weryfikację (paszport/dowód). Poczekam na Brexit, wskanuję dowód (i przy okazji zrobię to w kilku innych aplikacjach) i tuż po weryfikacji zgłoszę go jako zagubiony, tak dla bezpieczeństwa.

Jak Jason Bourne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zastanawiam się, jak to będzie z płatnościami za Qubuza, skoro do tej pory płacę w funtach kartą "narodowości" brytyjskiej. Czy jak przejdziemy pod bank z Litwy, to czasem nie zaczną blokować operacji płatniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności