Skocz do zawartości
  • 0

Wybór pomiędzy trzema modelami, żródło Sansa Clip+


plusiK

Pytanie

Witam,
aktualnie moje jedyne słuchawki czekają na naprawę i w tym czasie przymierzam się do zakupu nowych. Nie planuję upgrade'u z Sansy więc poczytałem i postarałem się wyróżnić kilka modeli:

  • Beyerdynamic DT770 PRO 32 Ohm
  • Brainwavz HM5 (te mnie najbardziej przekonują)
  • Focal Listen

Od słuchawek oczekuję tego żeby były zamknięte, miały dobrą jakość wykonania oraz naturalnego, neutralnego brzmienia. Nie muszą być w niczym lepsze, dobrze żeby były zrównoważone.
Z góy dziękuję za odpowiedzi.

Edytowane przez plusiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Jak mogą być z Chin to BossHiFi B8. Sporo taniej (poniżej 70$) a wykonanie i dzwiekowo nie dostają od reszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
17 minut temu, plusiK napisał:

Kilka dni szperania i znalazłem coś co może mi się spodobać.
Musiałem odbiec trochę od pomysłu na jak najbardziej neutralne słuchawki, uznałem że kupię coś podobnego do Monitorów. Natrafiłem na Takstary Pro82 i to w okazyjej cenie równej połowie(!) przewidzianego budżetu. Znajdę coś lepszego o jak najbardziej podobnym brzmieniu do nich w moim przedziale cenowym czy nie zastanawiać się i brać Takstary?
 

Bardzo ciekawy, dostanę go w tym momencie taniej niż 500zł?

No pewnie że tak. Napisz do BigMaras i zagadaj. Nie dość że sam zaproponował rabat to wysyłka w ekspresowym tempie. 

Edytowane przez sobek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Cześć , mam clipa plusa i do niego słuchawki  hd681  ( nie są to  super hifi słuchawki ale trochę mocy potrzebują żeby zagrały  ) ale podpięte pod clipa graja cicho bo sansa mocą nie grzeszy i nie wyrabia żeby je napędzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Jaro54 napisał:

Jak mogą być z Chin to BossHiFi B8. Sporo taniej (poniżej 70$) a wykonanie i dzwiekowo nie dostają od reszty. 

Czytałem o nich i problem jest z kontrola jakości przy produkcji, a że mam pecha do tego typu rzeczy to wolę spasować, ale dzięki za propozycję!

 

W dniu 22.07.2018 o 18:52, neonlight napisał:

770-ki raczej nie są neutralne, prędzej 880 (półotwarte!) i Listen-y z w/w, lub K550.

Półotwarte odpadają, K550 mieszczą się w budżecie ale MKII i używane. Powinienem je mieć na uwadze?

 

Cholera, Listeny najmniej mi przypadły do gustu, głównie ze względu na design i na to że na ich brzmienie ma wpływ synergia ze źródłem, a zastanawiam się jednak na upgradem do Hidizs AP60 MKII. Czy to dalej będzie miało sens w takim przypadku? Czy są inne modele do kwoty 600zł które dały by sobie radę lepiej?

 

A, i co z Brainwavz HM5? Są aż tak z tyłu za resztą?

Edytowane przez plusiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od siebie mogę polecić też xduoo x3 II, posiadam od kilku dni i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że całkiem przyzwoity grajek. Ma sporo mocy  więc nie będzie miał problemu napędzić wymagających słuchawek , a i jakość dźwięku na wysokim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kilka dni szperania i znalazłem coś co może mi się spodobać.
Musiałem odbiec trochę od pomysłu na jak najbardziej neutralne słuchawki, uznałem że kupię coś podobnego do Monitorów. Natrafiłem na Takstary Pro82 i to w okazyjej cenie równej połowie(!) przewidzianego budżetu. Znajdę coś lepszego o jak najbardziej podobnym brzmieniu do nich w moim przedziale cenowym czy nie zastanawiać się i brać Takstary?
 

W dniu 23.07.2018 o 19:27, sobek4 napisał:

Od siebie mogę polecić też xduoo x3 II, posiadam od kilku dni i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że całkiem przyzwoity grajek. Ma sporo mocy  więc nie będzie miał problemu napędzić wymagających słuchawek , a i jakość dźwięku na wysokim poziomie. 

Bardzo ciekawy, dostanę go w tym momencie taniej niż 500zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dużo lepsze dźwiękowo i wykonanie BossHiFi B8 na aliexpress za ok 70$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Dużo lepsze dźwiękowo i wykonanie BossHiFi B8 na aliexpress za ok 70$

Widzę że są wystawione tutaj na sprzedaż, bajka. Broniłem się przed nimi ale jednak wszystko na nie wskazuje, dzięki wielkie jeszcze raz.

1 minutę temu, sobek4 napisał:

No pewnie że tak. Napisz do BigMaras i zagadaj. Nie dość że sam zaproponował rabat to wysyłka w ekspresowym tempie. 

Dzięki wielkie!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie ma za co.  Swoją drogą kupiłem od niego już 2 rzeczy. Wspomniane xduoo x 3 II i do tego słuchawki ve monk ie  biggie  i nie długo bedzie kolejny zakup. Tak że można polecić w ciemno zakupy u niego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności