Skocz do zawartości

Odtwarzacz bądź DAC pod Fiio F9 Pro


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Posiadam od niedawna słuchawki Fiio F9 Pro i szukam dla nich czegoś, co doda im skrzydeł. Głównie korzystam z nich na mieście razem z Galaxy S8 i pomimo już teraz w miarę zadowalającego dźwięku, to wiem, że mogą one wykrzesać o wiele więcej.

Dlatego zgłaszam się do Was z poradą drodzy koledzy i koleżanki, co byście proponowali mi do nich? Chcę zaznaczyć, że słucham głównie utworów typu Metal, Rock, Folkmetal, Punk Rock, czasem elektro i podobne im odmiany.

 

Mój budżet to tak około 700zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odtwarzacz co podałeś akurat gabarytami spokojnie się zmieści w mej kieszeni ? A jak to jest z bassem? Słyszałem, że powoduje, że bass staje się "łagodniejszy" co chyba nie jest zbytnio pożądanym efektem jeśli chodzi o muzykę metalową.. Czy się mylę?

 

Wybacz, nie jestem jakoś doświadczony w tych sprawach.. Dopiero zaczynam powoli swoją przygodę z tego typu sprzętem.

Edytowane przez Liran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 17:48, Liran napisał:

Ten odtwarzacz co podałeś akurat gabarytami spokojnie się zmieści w mej kieszeni ? A jak to jest z bassem? Słyszałem, że powoduje, że bass staje się "łagodniejszy" co chyba nie jest zbytnio pożądanym efektem jeśli chodzi o muzykę metalową.. Czy się mylę?

 

Wybacz, nie jestem jakoś doświadczony w tych sprawach.. Dopiero zaczynam powoli swoją przygodę z tego typu sprzętem.

 

C10 to brzmienie, które moim zdaniem właśnie świetnie pasuje do metalu itp. Przyjemne, nieco zaokrąglowe, o świetnej jakości. 

Alternatywnie polecony M2s ma podkręslone skraje, a więc i bas. Do F9 Pro zarówno jedenk, jak i drugi będzie fajny.

 

 

47 minut temu, Binambik napisał:

Kup shanling  M0, obczaj też najnowsze Xduoo x3 II

 

Wszystko wszystkim,  ale zarówno C10, jak i M2s to sporo wyższa klasa od M0. M0 jest bardzo fajny, ale w swojej cenie, no i punktuje też gabarytami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Colorfly C10 wygląda naprawdę fajnie ale jeszcze przemyślę swój wybór, ze względu na budżet, który dostał lekkich uszczerbków na wielkości.

Ale naprawdę dziękuje wszystkim za pomoc ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności