Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

FiiO F5 VS Final Audio E3000 VS SENKI momentum in ear 2.0


MakYs18

Pytanie

Siemanko, 

 

Jutro podejmuję wybór o zakupie jednej z poniższej pary. Mam możliwość posłuchać FiiO F5 i FA E3000, natomiast Senków nie.

Proszę powiedzcie mi które będą najlepszym wyborem. Zależy mi na miękkim i ciepłym basie, jakości wykonania, ergonomii. 

Słucham: chillstep, rap, trap, czasami rock. 

Cena:300 zł.

 

Miłego dnia :)!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Według recenzji znalezionych w internecie Sennheiser'y będą grać lepszym bass'em, sam je zamówiłem, choć w temacie prosiłem o wybór modeli bezprzewodowych, zniesmaczony jednak jakością dźwięku jakie oferują, wybrałem właśnie ten model.

Jakość wykonania zdecydowanie na plus dla Senn*, ergonomia raczej podobna, choć do Rap'u czy Trap'u wybrałbym szybszy bass, kosztem jego ilości, w tym przypadku obydwie pary odpadają na starcie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
28 minut temu, zgonan23 napisał:

Według recenzji znalezionych w internecie Sennheiser'y będą grać lepszym bass'em, sam je zamówiłem, choć w temacie prosiłem o wybór modeli bezprzewodowych, zniesmaczony jednak jakością dźwięku jakie oferują, wybrałem właśnie ten model.

Jakość wykonania zdecydowanie na plus dla Senn*, ergonomia raczej podobna, choć do Rap'u czy Trap'u wybrałbym szybszy bass, kosztem jego ilości, w tym przypadku obydwie pary odpadają na starcie.

Obydwie pary odpadają na starcie, tzn. które? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, jd1210 napisał:

E3000 są świetne z analitycznymi grajkami. Znam przypadek gdzie wygrały z dużo droższymi Campfire Audio Comet.

W takim razie E3000 czy Senki? ;)  FiiO w tyle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
31 minut temu, MakYs18 napisał:

W takim razie E3000 czy Senki? ;)  FiiO w tyle? 

Bierz E3000 i daj im minimum z 50h grania. Frajda ze słuchania tych doków jest niesamowita. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również jestem za Final e3000. Gra u mnie z analitycznym Sabre w Letv 900. Sposób prezentacji dźwieku bardzo nietypowy, angażujący i nie nudny. Nie z gatunku poprawnego, a bardziej eksperymentalnego. Basu sporo ale wybrzmiewa bardzo krótko. Nie wiem skąd opinie w necie o wolnym misiowatym basie - BZDURY. Ja jestem zachwycony tymi słuchawkami.aha WAŻNA sprawa - potrzebują bardzo duuuużżzoo prądu - u nie graja przy końcu skali, gdzie superlux 668b i reszta doków gra przy połowie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 minuty temu, ratajczak napisał:

Również jestem za Final e3000. Gra u mnie z analitycznym Sabre w Letv 900. Sposób prezentacji dźwieku bardzo nietypowy, angażujący i nie nudny. Nie z gatunku poprawnego, a bardziej eksperymentalnego. Basu sporo ale wybrzmiewa bardzo krótko. Nie wiem skąd opinie w necie o wolnym misiowatym basie - BZDURY. Ja jestem zachwycony tymi słuchawkami.aha WAŻNA sprawa - potrzebują bardzo duuuużżzoo prądu - u nie graja przy końcu skali, gdzie superlux 668b i reszta doków gra przy połowie.

Mogę tylko dodać do tego;  duża proporcjonalna scena, niezła separacja i oddanie planów, jak na tak niską półkę cenową.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności