Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

iPhone se +Aune e1 co do tego


Pawel28x

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam iPhona se plus do tego słuchawki Aune e1 i postanowiłem polepszyć sobie bardziej słuchanie muzyki . Chciałbym coś do tego dokupić jakiś wzmacniacz słuchawkowy najlepiej Dac po bluetooth bo chciałbym jednak muzę z telefonu słuchać chociaż bralem pod uwagę kupno Shanlinga M0 właśnie jako Dac lub odtwarzacz MP3 bez telefonu i nie wiem co kupić . Nie wiem czy mój telefon ma atpx i czy warto inwestować w Daca po bluetooth jeśli nic nie poprawi czy lepiej kupić jakiegoś Shanlinga i olać telefon ? W sumie zależy mi też na Tidalu więc nie wiem co mam zrobić .

Edytowane przez Pawel28x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iPhone nie ma aptx

Shanlinga jak kupisz i bedziesz chcial go sparowac z telefonem po BT to tez polaczenie bedzie tylko po SBC, bo Shanling tylko wysyła sygnału w aptx

Pytanie czy masz zamiar słuchać stacjonarnie z telefonu, czy przenośnie.

Jak stacjonarnie to bardzo duży wybór różnych fajnych DACów np. Mojo, jak przenośnie to np. Dragonfly Black lub Red + kabelek OTG do telefonu

Edytowane przez decees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze odbornik audio bluetooth do sparowania z iPhonem? Sam mam AK XB10 i dzwiek jest fantastyczny. Widzialem jakis watek sprzedazowy, uzywany jest do wyjecia za nieco ponad 200 zl - za tyle sam kupilem i uwazam, ze to dobry zakup. Jest tez kilka alternatywnych odbiornikow, np. xduoo, FiiO, ale w cenie ok 200 zl XB10 jest chyba nie do pobicia.

Sam slucham duzo muzyki z telefonu (Spotify, tupie nozkami o ten obiecany streaming hifi;) glownie podczas cwiczen (bieganie, silka) i takie male "cos" sprwdza mi sie od wielu lat wysmienicie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam różne artykuły nawet o tym AK i wychodzi na to że jeśli mam iPhona bez aptx to i tak nie zagra mi lepiej dzięki AK więc chyba jednak będę musiał przezucic się na jakiś zwykły dobry odtwarzacz MP3 3 i nie korzystać z iPhona i Tidala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam shanlinga m0 z iPhone X i to fajne połączenie. Nie prawda jest ze połączenie będzie po sbc tylko. M0 obsługuje aac więc jest już całkiem fajnie. Mobilne wystarcza w zupełności.

 

 

M0 znacznie lepszy od AKacza dzwiękowo.

M.

 

 

 

From BlackBerry to Tapatalk

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności