Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audioquest Dragonfly Black - czy warto?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Zwykle to ja pomagam innym użytkownikom forum, po to głównie założyłem tutaj konto, ale dziś to ja potrzebuję porady. Mam zamiar kupić swojego pierwszego DACa. Zasadnicze pytanie: czy Audioquest Dragonfly Black będzie dobry na pierwsze urządzenie tego typu? Posiadam wokółuszne Sony MDR-7506 i douszne KZ ZST, więc z tym sprzętem bym używał wspomnianego DACa. Jeśli ktoś z użytkowników ma to ustrojstwo dłuższy czas, chciałbym wiedzieć jak to się zgrywa z różnymi słuchawkami i czy nie ma słyszalnych szumów, bo gdzieś się już napotkałem z opinią, że Dragonfly jest bardzo cichy jeśli chodzi o zniekształcenia ;) Gdyby ktoś mógł potwierdzić/rozwiać moje wątpliwości - będę ogromnie wdzięczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragonfly jest dobry i nie szumi. Ostatnio za to ma dobrą konkurencję od SMSL i Sabaj, które mają inną architekturę. Są też większe  pudełka w podobnej cenie jak SABAJ DA3 z opcją wyjścia różnicowego o szalonych parametrach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam recenzję Dragonfly Black 1.5  od Audiofanatyka:

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audioquest-dragonfly-black-v1-5/

 

Dodam, że stosując kątową przejściówką USB, użytkowo jest dla mnie nie do przebicia. Nic się nie plącze i nie przeszkadza, a wolny port USB mam jeszcze po drugiej stronie? Jak na zdjęciu:

 

IMG_20180702_0912006.jpg 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Tak. Na ostatnie też.

No to chyba jestem przekonany :)

29 minut temu, dj1978 napisał:

polecam recenzję Dragonfly Black 1.5  od Audiofanatyka:

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audioquest-dragonfly-black-v1-5/

 

Dodam, że stosując kątową przejściówką USB, użytkowo jest dla mnie nie do przebicia. Nic się nie plącze i nie przeszkadza, a wolny port USB mam jeszcze po drugiej stronie? Jak na zdjęciu:

 

IMG_20180702_0912006.jpg 

Fajny patent ;) Recenzję przeczytałem, także wniosek jest jeden: KUPOWAĆ! 

 

Temat uważam raczej za zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Poleciłem go koledze i są problemy. Nie chodzi o jakość dźwięku, bo ta jest bardzo wysoka. Chciałbym prosić o poradę jeśli ktoś ma pomysł, w czym może tkwić problem; po wpięciu dragonflaja do usb i podpięciu mikrofonu do integry na dragonflaju pojawia się irytujący pisk w tle. Stwierdziliśmy że może to wina integry, więc kolega kupił jeszcze karte dźwiękową na usb za 40zeta specjalnie do mikrofonu. Piski dalej są tak jak były. Kolega załamany, bo mikrofon jednak się przydaje :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności