Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Dap do 2000 z androidem


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wybrałbym Fiio X5 III to jakie słuchawki do niego (dokanałowe) za ok 2000? Coś muzykalnego (nie mam nacisku na analityczność/suchość).

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, imbryk82 napisał:

Jeśli wybrałbym Fiio X5 III to jakie słuchawki do niego (dokanałowe) za ok 2000? Coś muzykalnego (nie mam nacisku na analityczność/suchość).

Fiio X5.3 jest bardzo muzykalny, ale nie ma zbyt wysokiej rozdzielczości, więc najlepiej dobrać słuchawki o dużej rozdzielczości i analityczne, np. dobrze się zgrywa z Etymotic ER4XR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 III zagra z większością słuchawek porządnie, wcale nie muszą to być ETY. Bardziej zwróć uwagę na wymienny kabel, żeby można dostać przewód balance jeśli w standardzie nie ma. Więc mmcx lub 2-pinowe końcówki. Różnica między SE a Balance jest spora, na korzyść Balance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

X5 III zagra z większością słuchawek porządnie, wcale nie muszą to być ETY. Bardziej zwróć uwagę na wymienny kabel, żeby można dostać przewód balance jeśli w standardzie nie ma. Więc mmcx lub 2-pinowe końcówki. Różnica między SE a Balance jest spora, na korzyść Balance

Za chiny nie wiem o co chodzi :) Łatwiej chyba będzie jakbyś podrzucił konkretne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi by kabel był odłączany od kopułek jak np UE TripleFi 10 Pro (2-pinowy)  lub jak w tym poście mmcx

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, pankracy_waw napisał:

Hibi cena znacznie powyżej

Z tym "znacznie", to przesada - 300 złotych, to raptem jakieś 15%. A być może i jakaś promocja forumowa będzie i cena przestanie być "powyżej".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Fiio X7 vII, dla mnie ma wszystko co trzeba. Android, 2GB RAM dwa sloty na karty SD. Wymienne moduły a już ten który jest w podstawie jest b.dobry. Będzie przez Fiio jeszcze długo wspierany.

Ja jestem mega zadowolony.

Z tego co pamietam ktoś na forum właśnie chce to sprzedać w dobrej cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3 bez androida, R6 pona 2 k. Doliczyć do tego jakieś sensowne słuchawki (2k?). Za drogo niestety :(

Używany Fiio X5 za lekko ponad 1k + słuchawki za ok 2k - bardziej w tę stronę chyba musze się kierować. Chyba, że źle myślę. Ale moje Pinnacle P1 raczej będą za słabe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na słuchawki możesz zaplanować mniej, sądze, że 1000-1200 pln wystarczy by mieć radość ze słuchania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, imbryk82 napisał:

Czyli co podpowiadacie? Kupić grajka za te 2-2,5 k i zostawić P1?

Tak, P1 to dobre słuchawki. Po prostu są dość wymagające, gdyby nie to zostały by ze mną.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jd1210 napisał:

Tak, P1 to dobre słuchawki. Po prostu są dość wymagające, gdyby nie to zostały by ze mną.

Widzę, że masz Pioneera XDP-100. też się nad nim zastanawiałem. Czyli on nie podołał P1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, decees napisał:

Naprawdę nie chcesz demówki AK300 ? Moim zdaniem za te pieniążki to świetny deal, gwarancja będzię pełna jak na nowy sprzęt...

co oznacza, że to "demówka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, imbryk82 napisał:

Widzę, że masz Pioneera XDP-100. też się nad nim zastanawiałem. Czyli on nie podołał P1?

Jak słuchałem P1 to nie miałem Pionka jeszcze. Napędzałem je wzmakiem C&C BH2.

Trudno mi teraz wyrokować jak by P1 zagrały z Pionkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, decees napisał:

Naprawdę nie chcesz demówki AK300 ? Moim zdaniem za te pieniążki to świetny deal, gwarancja będzię pełna jak na nowy sprzęt...

Ak300 z tego co widzę nie jest na androidzie, więc nie ma opcji strumieniowania offline. A na tym mi zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności