Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Przenośny DAC/AMP do Flare Audio 2RS


Silok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam słuchawki Flare Audio R2S i używam z Samsung s8, a w przyszłości zastanawiam się nad kupnem Westone w20,  Etymotic er4xr.

Słuchawki grają bardzo cicho i dlatego zastanawiam się nad kupnem jakiegoś przenośnego DAC/AMP'a tj.

1. Dragonfly Red - bardzo pozytywne opinie

2. Sabaj Da2 - podobny do Dragona

3. Shanling Up

4. Ifi Audio idsd le nano - ten bardzo mi się podoba, tylko boję się o gabaryty

Zastanawia się czy może lepiej będzie pójść w stronę grajków i kupić  Shanling m2s lub Colorfly C10 .

Zdecydowanie będę korzystał z Tidala a czasami z plików Flac.

Muzyka jaką słucham to głownie rap, hip hop a czasami jakie electro.

Zatem prośba o pomoc - szukam zestawu, który będzie wyłącznie mobilny , musi być wart swojej kasy i zagra godnie w ramach w/w zestawu - koszty to + (-) 1000 zł.

 

Z góry dzięki za pomoc!

 

 

 

Edytowane przez Silok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Silok napisał:

Bardzo fajny,szczególnie Hugo ale ta cena to trochę zbyt dużo jak na moją kieszeń.

Zastanawiałem się jeszcze nad Astell&Kern AK XB10? 

 

To możesz od razu się odstanowić. Bardzo przeciętny sprzęt, nawet gdyby był 3 razy tańszy.

Sprawdzę dzisiaj jak R2S grają z BT-C1 i z Shanligiem M0. Głośno na pewno będzie w obu przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Silok napisał:

Właśnie zacząłem czytać o tym 

Colorfly BT-C1 ESS9318

 

Zapodaj przykłady muzyki jakiej słuchasz.

Wygląda na to, że Shanling M0 bardzo dobrze się sprawuje z R2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie  czytałem o nim na innym forum i wynika z tego że gra przyzwoicie, tylko czy brak apx HD bardzo odczuje? 

Słucham głównie  Hip hop, rap r&b a czasami jakieś electro. 

Edytowane przez Silok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Silok napisał:

Właśnie  czytałem o nim na innym forum i wynika z tego że gra przyzwoicie, tylko czy brak apx HD bardzo odczuje? 

Słucham głównie  Hip hop, rap r&b a czasami jakieś electro. 

Brak aptx HD w M0?

Jest LDAC - chyba lepszy niż aptx HD, więc niczego więcej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, teraz wydaje mi się, że M0 będzie najbardziej odpowiedni dla mnie? i zaoszczędzenie trochę kasy na jakieś nowe słuchawki. 

Ps jak do tego wyżej opisanego zestasu ma się Flare Pro, które teraz jest w promocji 984,24 zł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już Flares Pro. Technicznie Flares Pro zagrają na pewno lepiej, ale zgaduje, że może być dla Ciebie za cicho. Plus jest pewien problem z tipsami - jak komuś nie podejdą to ciężko znaleźć alternatywę, a część nawet próbuje ich słuchać na silikonach co jest kompletnie bez sensu.

Z Flares Pro jest o tyle korzystna sytuacja, że masz te 30 dni na zwrot. Będziesz jedynie stratny za przesyłkę (trochę to wyjdzie bo jakieś 160zł za obie).

Dla przyjemności i na długie odsłuchy M0+R2S może być lepszym wyborem. Flares Pro są super technicznie, ale coś kosztem czegoś - są bardziej męczące i bardziej wybredne co do muzyki i mniej muzykalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem M0 ze sklepu w Żywcu i dzięki  uprzejmości chyba właściciela nie musiałem jechać do Żywca tylko do Tresnej? M0 gra bardzo fajnie tylko niestety nie z Flare Audio ( winna jest firma, która nie wywiązała się z umowy recablingu - niestety ale chyba nie obędzie się bez zgłoszenia sprawy na Policji) 

dziękuję pozdrawiam Michał 

 

IMG_20180629_195042.jpg

IMG_20180629_195022.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności