Skocz do zawartości
  • 0

słuchawki douszne do pianina


rychubil

Pytanie

Cześć 

Potrzebuję słuchawek dousznych do małego instrumentu klawiszowego, konkretnie do przenośnego pianina elektrycznego jakim jest Yamaha Reface CP. Dodam, że mam już duże słuchawki nauszne Audio-Technica ATH-M50X, których używam stacjonarnie a tym razem poszukuję słuchawek mobilnych, kieszonkowych jeśli tak to można określić, do użytku zewnętrznego.  
Mają dobrze odtwarzać brzmienie pianina, dobrze izolować od otoczenia i żeby w miarę możliwości była szeroka scena. 
Mam na razie takie typy, choć nie wiem czy to dobre propozycje:
1. Brainwavz M2 (choć troszkę za drogie)
2. Beyerdynamic Byron
3. Soundmagic E10
Może jakieś Sennheisery?‎
Co z tych polecacie lub ewentualnie co byłoby lepsze w podobnym budżecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Przejrzyj wątek o tanich słuchawkach z Chin. Osobiście polecę UiiSii CM5 w wersji L, jeśli nie masz wąskich kanałów słuchowych (wtedy większość KZ też odpada).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Perul napisał:

Przejrzyj wątek o tanich słuchawkach z Chin. Osobiście polecę UiiSii CM5 w wersji L, jeśli nie masz wąskich kanałów słuchowych (wtedy większość KZ też odpada).

 

Raczej nie mam wąskich kanałów słuchowych, to nie powinno być problemem ale czy rzeczywiście te chińskie słuchawki grają na tyle dobrze, że można je porównywać z tymi od znanych producentów?

Edytowane przez rychubil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

LEPIEJ OD WYMIENIONYCH ZA CZĘŚĆ ICH CENY

Ja ci polece Timmkoo C630, za 9,99 funta plus ok 4 funtów przesyłka (nawiasem mówiąc z Kołbaskowa) i po 3-4 dniach masz u siebie

Tu masz linka

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Poczytałem Wasze opinie w polecanym wątku i zamówiłem UiiSii CM5 w wersji L z GearBest za £12,53.

Jeśli to gra przyzwoicie, to pieniądz śmieszny. Jestem ciekaw ?

Edytowane przez rychubil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Panowie.
Dostałem dziś słuchawki i jestem naprawdę w ciężkim szoku, że za takie grosze, można otrzymać takiej klasy towar! ?
Przede wszystkim, samo pudełko już zachwyca wykonaniem. Akcesoria, dołączony komplet 5iu par gumowych nakładek, zgrabne etui, które nawet wyposażono w zabezpieczającą przed urwaniem gumkę na rączkę zamka błyskawicznego, instrukcja na papierze kredowym. No jaja!
Słuchawki leżą mi idealnie, jakby były wcześniej dopasowywane do mojego ucha. To są pierwsze doki, które mi tak pasują.
Kolejne pozytywne zaskoczenie, to dźwięk. Podłączyłem wpierw Fiio X5.
Bas jest poprawny, może nie jest ogromny (nie chciałem z resztą basowych słuchawek) ale nie dudni, nie zalewa pozostałych pasm, można go jeszcze trochę wyciągnąć na EQ (basowe nuty Herbie Hancocka) i brzmi dobrze. Środek jest ładnie w przodzie, pianino (Rhodes i akustyk - George Duke) brzmi dzięki temu bardzo wyraźnie i soczyście. Góra nie syczy i nie kłuje w uszy, czego nienawidzę ale nie jest też jakaś płaska jak w typowych budżetowych (a nawet czasem droższych) słuchawkach.
Co najważniejsze, świetnie zgrywają mi się z moim pianinkiem Yamahy Reface CP. ?

Perul - dzięki raz jeszcze że mi je poleciłeś. ?

 

Edytowane przez rychubil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to cieszę się, że Ci podpasowały :)
Dziś wziąłem swoje na meet i też się podobały, tylko póki co nikt się jeszcze nie podzielił wrażeniami.
Co do samego brzmienia, to po wygrzaniu basu chyba trochę przybywa, bo opinie były , że trochę podbity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności