Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Karta dźwiękowa do zasilenia Beyerdynamic DT 990 Pro


bright9911

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, bright9911 napisał:

a 600 ohm zewnętrzne do 500-1500zł?

na pewno nie wolisz iść w używane stax'y przy takim budżecie?

4 minuty temu, bright9911 napisał:

a 600 ohm zewnętrzne do 500-1500zł?

na pewno nie wolisz iść w używane stax'y przy takim budżecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bright9911 napisał:

staxy, jaka pełna nazwa? Nie znam się jak nie zauważyłeś jeszcze :D

stax to firma 

masz głośniki / wzmacniacz do nich / ampfituner ? jeżeli tak to mógłbuś podać moc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bright9911 napisał:

Chodziło mi 500-1500zł za kartę/wzmacniacz żeby podłączyć jakoś te DT990.

ale z tego co wynika nie masz jeszcze słuchawek więc się zapytałem czy nie lepiej iść w stax'y 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, whero napisał:

ale z tego co wynika nie masz jeszcze słuchawek więc się zapytałem czy nie lepiej iść w stax'y 

No wiem, a te dt są dobre jak na ich cenę? Bo wolę przy nich zostać, tylko co muszę dokupić jeszcze? Nie chciałbym też kombinować z kartami/wzmacniaczami jeśli te dt, nie będą wiele lepsze od jakiś za 2-3 stówy.

Edytowane przez bright9911
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, bright9911 napisał:

No wiem, a te dt są dobre jak na ich cenę? Bo wolę przy nich zostać, tylko co muszę dokupić jeszcze? Nie chciałbym też kombinować z kartami/wzmacniaczami jeśli te dt, nie będą wiele lepsze od jakiś za 2-3 stówy. 

dt990 w wersji 600 są bardzo dobre.. w wersji 250 ... ok - potrzebujesz do nich dac'a i do obu wersji wzmacniacz (do 600 znacznie mocniejszy) - jakbyś się zdecydował na stax'y to potrzebujesz do nich energiser (chyba że są w zestawie z droższym który akceptuje linię) , wzmacniacz (znaaacznie mocniejszy - dlatego pisałem że głośnikowy / amplituner) no i dac'a (ale przebiją dt990 ze starego wzmacniacza pożyczonego od rodziców i z dac'a wbudowanego w twój telefon / pc)

11 minut temu, bright9911 napisał:

No wiem, a te dt są dobre jak na ich cenę? Bo wolę przy nich zostać, tylko co muszę dokupić jeszcze? Nie chciałbym też kombinować z kartami/wzmacniaczami jeśli te dt, nie będą wiele lepsze od jakiś za 2-3 stówy. 

dt990 w wersji 600 są bardzo dobre.. w wersji 250 ... ok - potrzebujesz do nich dac'a i do obu wersji wzmacniacz (do 600 znacznie mocniejszy) - jakbyś się zdecydował na stax'y to potrzebujesz do nich energiser (chyba że są w zestawie z droższym który akceptuje linię) , wzmacniacz (znaaacznie mocniejszy - dlatego pisałem że głośnikowy / amplituner) no i dac'a (ale przebiją dt990 ze starego wzmacniacza pożyczonego od rodziców i z dac'a wbudowanego w twój telefon / pc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to różnica czy obsługuje od 1 od 10 czy od 20Hz? W realnym świecie nasz słuch jest tak ułomny że nie wszyscy ludzie słyszą nawet te 20Hz. Pasmo przenoszenia to jest najmniej istotny parametr tak jak moc którą niby ma wzmacniacz. Te parametry są podawane tak jak napisał wyżej @Mayster od czapy. Nic Ci to nie da że twój sprzęt będzie przenosił do 30 a nawet i 100kHz. Nie jesteś nietoperzem żeby to usłyszeć ;) . Dla ciebie jako użytkownika liczy się żeby sprzęt przenosił co najmniej od 20Hz do 20kHz. To wszystko. Większego zakresu Ci nie potrzeba. Oczywiście jak ten zakres będzie szerszy to nic się nie stanie, ale ten zakres od 20Hz do 20kHz jest wystarczający do nawet najdroższych słuchawek na świecie. Po prostu więcej nie jesteś w stanie usłyszeć z powodu naszej budowy. 

Edytowane przez Oskar2905
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności