Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Aune E1 [recenzja]


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za info Maciux, tak tez uczynie. A i sluchalem ich na razie tylko z tymi gumkami czy jak to sie zwie, ktore sa oryginalnie zalozone od nowosci. Na marginesie - scenicznie Aune sa lepsze od PM3. Zajefajne malenstwa z tych E1.

 

Edytowane przez Adam 76
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie albo mozg sie wygrzal, albo uszy, ewentualnie sluchawki ale slucham dzisiaj muzyki na E1 z ogromna przyjemnoscia, juz nic mnie nie wkur., za to zmieniam podejscie do chinskich "wynalazkow" jak jeszcze do dzisiaj odbieralem firmy takie jak wlasnie Aune. Naszla mnie ogromna ochota posluchac u siebie Aune s6, jezeli jest to urzadzenie tak samo udane jak ich sluchawki to bedzie pieknie. Jak ktos szuka przenosnych sluchawek, ktore zagraja bardzo dobrze kazdy! gatunek muzyki, sa swietnie "zszyte", wywazone, maja kapitalnie ustawiona barwe to moze w ciemno brac te skromne z wygladu malenstwa. Prawdziwe perelki.

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusy :

- plączący się kabel

- brak pilota z mikrofonem (utrudnia to współpracę z LG V30).

- brak odpinanego kabla.

- kształt kopułek raczej dla uszu "bezproblemowych" (ja wolę takie typu "Westone" czy Fiio).

- cena

Poza tym to świetne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale F9 z piankami ? Bo bez nich to moim zdaniem naprawdę za ostre. Lepiej jest z F9 pro.

 

Oczywiście,że Oppo są stokowo OKRUTNIE ZA DROGIE ! E1 są trochę za drogie..... I cieszę, się ,że je mam...taniej.

 

Czy ktoś z Bractwa może mi powiedzieć , która właściwie jest L a która R ? Gdzie to mam odczytać ? Bo u mnie ze wzrokiem już gorzej niestety . Gdzie mam szukać ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przeciez literka L i R na sluchawce a dokladnie na wewnetrznej czesci wzmocnienia kabelka, ktory wychodzi ze sluchaweczek, jak sie chce to sie to oznaczenie zobaczy a przeciez zawsze mozna sobie ulatwic zycie i na tej srebrnej metalowej obudowie zrobic np. kropke nie wiem mazakiem itd. ale jak juz w moim przypadku to niepotrzebne a przeciez po 40-stce juz jestem i oczy wymeczone klepaniem codziennie przez osiem godzin na klawiaturze przed wypalonymi ze starosci monitorami to raczej idzie to odczytac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam 76 napisał:

jest przeciez literka L i R na sluchawce a dokladnie na wewnetrznej czesci wzmocnienia kabelka, ktory wychodzi ze sluchaweczek, jak sie chce to sie to oznaczenie zobaczy a przeciez zawsze mozna sobie ulatwic zycie i na tej srebrnej metalowej obudowie zrobic np. kropke nie wiem mazakiem itd. ale jak juz w moim przypadku to niepotrzebne a przeciez po 40-stce juz jestem i oczy wymeczone klepaniem codziennie przez osiem godzin na klawiaturze przed wypalonymi ze starosci monitorami to raczej idzie to odczytac

W TV masz tyle monitorów,że ....można oślepnąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwrotnik napisał:

Tak sobie czytam o Aune E1 i zastanawiam się czy zaryzykować do QP2R ? W F9 czasami brakuje mi większej masy na basie i wysokie na niektórych nagraniach trochę za ostre.

 

No to E1 to dobry kierunek - większa masa w basie i góra zdecydowanie łagodniej, ale nadal jasno i klarownie. Przestrzeń również duża. Nie znam jednak QP2R, ale u mnie synergicznych niespodzianek nie było, więc jeśli DAP nie przegina w żadną stronę, to powinno być ok.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zwrotnik napisał:

Tak sobie czytam o Aune E1 i zastanawiam się czy zaryzykować do QP2R ? W F9 czasami brakuje mi większej masy na basie i wysokie na niektórych nagraniach trochę za ostre.

 

Kupowanie sluchawek za 600zl do odtwarzacza za 5tys to stanowczo za duze ryzyko.

Edytowane przez Spawn
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spawn napisał:

Kupowanie sluchawek za 600zl do odtwarzacza za 5tys to stanowczo za duze ryzyko.

Przegiąłem z ryzykiem ;-). 

41 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ale F9 z piankami ? Bo bez nich to moim zdaniem naprawdę za ostre. Lepiej jest z F9 pro.

Moje uszy coś nie lubią się z piankami, wolę silikony. W F9 zostawiłbym średnicę i przestrzeń, z F9 Pro wziąłbym wysokie i bas. I takie słuchawki byłyby dla mnie idealne do QP2R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwrotnik i jak, "zaryzykowales" z E1?. Ja wlasnie slucham z tych malenstw i geba mi sie sama usmiecha. Wypozycze Shanlinga 1 czy jak to sie zwie , zeby sprawdzic go z Aune i Oppo, jak bedzie synergia z obydwoma to zanabede a jak nie to raczej nie wytrzymam i za miesiac kupie drugie E1. Jak chinczycy zmajstrowali tak kapitalne granie za tak przystepna kase nie wiem ale nic tylko sie z tego faktu cieszyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam 76 napisał:

Moim zdaniem meze 99 sa jednak wyraznie fajniejsze od Aune E1 , wiec tu bym sie tak z tym pozbyciem meziakow nie spieszyl

Pod młotek pójdą F9 i Meze Neo, Classic zostają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć są to słuchawki stricte muzyczne to przy słuchaniu z audiosmartfonów (V30, Axon Mini) brakuje pilota. Odebranie rozmowy....No ale może pilot by coś zepsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od ochów i achów, superdrogich dynamików nie słuchałem, ale E1 bananaryjują mi cokolwiek na nich nie odpalę. Polecam, dźwięk trafnie już w recenzjach został opisany, zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Mianowicie, co tak o nich nic nie ma na innojęzycznych portalach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na innych portalach, bo E1 są produkowane na wyłączność dla polskiego dystrybutora ;) 

 

Za jakiś czas coś wyjedzie do europejskich sklepów i może jakieś zagraniczne recenzje się pojawią, ale generalnie stąd wynika też m.in. fakt, że nie są wyszczególnione np na stronie Aune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności