Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki BT do 1500zl


dzienciol

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Bowersy odrzuć bo są najsłabsze. Pozostałe 2 pozycje masz w MediaMarkt, możesz nawet swoj tel. Podpiąć i posłuchać na swojej muzyce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz możliwości sprowadzenia z USA to jeszcze Definitive Technology Symphony 1 za 119,99 $ przy polskiej cenie 1500-1700 pln, są bardzo fajną okazją. Z Amazon de lub UK drożej (ok 750 pln) ale nadal bardzo atrakcyjnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

QC 35 i 1000XMP Nie słuchałem ale Symphony 1 miałem okazję posłuchać i bardzo mi się spodobały i dźwiękowo i pod względem wygody i wykonania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mogę kupić bose u siebie na dzielnicy za 190€ słuchawki pochodzą z promocji huaweua p20 są nowe otwarte tylko celem sprawdzenia tylko nie wiem jak z gwarancją gościu mówi że na podstawie numeru  seryjnego słuchawek gwaranvja jest respektowana przez bose słuchałem ich w media mark porównywałem z Sony mdr 1000xm2 bose mi się bardziej podobały na tych samych ustawieniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, LuQi napisał:

Faktycznie te DTS są ciekawą propozycją. Pytanie jak one wypadają dźwiękowo względem QC35 i 1000XM? @Karmazynowy Ty ich przypadkiem nie słuchałeś?

 

Słuchałem ich i moim zdaniem to klasa niżej niż Sony czy Bose. Ale w cenie z US faktycznie są ciekawą propozycją.

1 minutę temu, roger987 napisał:

Masz na headphoniasc dobrą cene na B&w P7. Świetne słuchawy. Bose zjadają na śniadanie. 

https://headphoniaks.com/tienda/bowers-wilkins-p7/

Wyjdą 1250 PLN

 

Przecież to nie są BT.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze są BD Aventho Wireless. Co tak boicie się Tesli ? ;) PXy faktycznie bym odpuścił. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak trafią się używki w dobrym stanie to Bowers & Wilkins P7 Wireless według mnie brzmieniowo przewyższają PX, Bose i Sony. Mają jednak tylko kodek aptX, nie aptX HD jak PX czy nowszy LDAC jak Sony. Bose QC35 ma w ogóle tylko kodek SBC, z Androidem mogą być lekkie lagi, lepiej będą grały z iPhonem czy iPodem po AAC. P7W nie mają też ANC ani dodatkowych bajerów w postaci dotykowego panelu (Sony) czy zatrzymywania muzyki po zdjęciu słuchawek z głowy (jak w PX).

Na upartego można jeszcze kupić recertyfikowane P7W w oficjalnym sklepie np. http://www.bowers-wilkins.de/Shop/Online-Outlet/Produkt/P7-Wireless.html

Używki wychodzą oczywiście taniej ok. 1000-1100 zł.

Przy Sony jedynie trzeba wspomnieć o pękających pałąkach w modelach 1000X/1000XM2. Ewentualnie niższy model Sony WH H900N, funkcje podobnie jak w 1000X, ale pałąk bardziej wytrzymały, nie słychać o pękaniu, a brzmieniowo strojone cieplej i bardziej rozrywkowo jak Bose i klasowo nie gorsze.

Fajnie też grają JBL E65BTNC. Nie gorzej niż Bose. Z tym, że Bose uważam za najbardziej wygodne ze wszystkich.

4 godziny temu, dzienciol napisał:

Koledzy napiszcie jak te bose wypadają w porównaniu do hd600 ?

HD600 to ogólnie wyższa klasa od Bose i trudno tak porównywać, ale bez wchodzenia w różnice klasowe to z pamięci na pewno bardziej równo i naturalnie grają i ze sceną o wiele większą. Senki są bardziej relaksacyjne, Bose bardziej dynamiczne, cieplejsze, mniej detaliczne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

800-900 zł to cena za używane QC35, więc porównywalnie z tymi, które jak mówisz są nowe. Ale już musisz sobie odpowiedzieć sam, przecież ich słuchałeś.

Jak z gwarancją nie wiem, najlepiej dopytać w serwisie, czy uznają.

Albo napisać na https://www.bose.pl/pl_pl/support.html gdzie możesz sprawdzić też oryginalność po numerze seryjnym: https://www.bose.pl/pl_pl/support/product_registration.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Porównywałem Bose i PX, jak dla mnie PX brzmiały zdecydowanie lepiej niż Bose. Tylko z jednego powodu ich nie kupiłem, po kablu gdzie brzmiały świetnie podłączone do Pionera XDP-100R były jakieś dziwne szumy, słyszałem jakieś tykanie czego przy żadnych innych słuchawkach nie było. Nie wiem czy to była wina słuchawek czy może kabla, ale brzmieniowo jak dla mnie Bowersy są owiele lepsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kupiłem bose i powiem szczerze że dużo lepiej grają od hd600 przez BT wiem że to zupełnie inne słuchawki do hd600 niestety potrzebny jest dobry sprzęt najlepiej stacjonarny wtedy dopiero mogą pokazać na co je stać a stać je na dużo więcej od bose ale cos za coś bose nie grają źle jak na słuchawki BT do tego są bardzo wygodne dość głośne no i przede wszystkim bez przewodowe idealne na wypady na miasto czy podróż do pracy jedną ich wada jaka do tej pory znalazłem jest brak obsługi aptx czyli niestety nie podłącze ich do telewizora orientuje się ktoś czy da radę podpiąć do PS4 slim ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 godzin temu, dzienciol napisał:

Kupiłem bose i powiem szczerze że dużo lepiej grają od hd600 przez BT wiem że to zupełnie inne słuchawki do hd600 niestety potrzebny jest dobry sprzęt najlepiej stacjonarny wtedy dopiero mogą pokazać na co je stać a stać je na dużo więcej od bose ale cos za coś bose nie grają źle jak na słuchawki BT do tego są bardzo wygodne dość głośne no i przede wszystkim bez przewodowe idealne na wypady na miasto czy podróż do pracy jedną ich wada jaka do tej pory znalazłem jest brak obsługi aptx czyli niestety nie podłącze ich do telewizora orientuje się ktoś czy da radę podpiąć do PS4 slim ?

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
 

A co ma wspólnego aptx z podłączeniem do tv? Sprawdź opóźnienia i jeśli nie zauważysz różnicy to tylko używać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Podłaczyć słuchawki i obserwować czy dźwięku nie będzie gdy usta u aktora/prezentera już zamknięte. Najprostszy sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A telewizor ma BT? 

 

Łączenie za pomocą menu Bluetooth w urządzeniu przenośnym

1. Przesuń przycisk zasilania / trybu Bluetooth w prawo w położenie oznaczone symbolem i przytrzymaj go w tej pozycji przez dwie sekundy. Usłyszysz wskazówkę głosową informującą o gotowości do podłączenia kolejnego urządzenia, a wskaźnik Bluetooth zacznie migać na niebiesko.

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 16.06.2018 o 09:26, Jaro54 napisał:

Jak masz możliwości sprowadzenia z USA to jeszcze Definitive Technology Symphony 1 za 119,99 $ przy polskiej cenie 1500-1700 pln, są bardzo fajną okazją. Z Amazon de lub UK drożej (ok 750 pln) ale nadal bardzo atrakcyjnie 

 

Gdzie można dorwać je za $120?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 minut temu, Keth napisał:

 

Gdzie można dorwać je za $120?

Można było miesiąc temu teraz ok 180 euro więc mniej niż połowa polskiej ceny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności