Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Szukam serwisu denon AH D600


lukiin09

Rekomendowane odpowiedzi

jest jakiś serwis który zajmuje się naprawą przeglądem słuchawek ? Wydaje mi się że bass w tych słuchawkach w jednej stronie jest nieco mniejszy , chciałbym aby ktoś je sprawdził i potwierdził moje odczucia i ew to naprawił . Może to być serwis na końcu Polski byle by przyjęli w formie paczki , wysyłam naprawiają i odsyłają mi , ew jak gdzieś niedaleko Śląsk ,dolnośląskie , opolskie , to może pod jadę ... Jeśli ktoś ma namiar to poproszę

 

LG V30 Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze gwarancje na te słuchawki? Jak tak, to ślij do serwisu, jak nie, to do mnie możesz podesłać. Zobaczę co się tam dzieje, na nierówności w basie jestem mocno wyczulony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Denon nie naprawia w naszym pięknym kraju uszkodzonych słuchawek. Kazali mi s....ć. 

W USA bez problemu kazali mi przysłać, jak usłyszeli że jestem z PL odesłali mnie do polskiego dystrybutora. Od dystrybutora usłyszałem cytuję: Uszkodzonego sprzętu nie naprawiamy bo nie mamy części, jedynie tylko wymieniamy w ramach gwarancji. 

 

Ps. Mam świetnego gościa w Oleśnicy wysyłam do niego sprzęty. Mogę ci podać namiar na PW. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon nie naprawia w naszym pięknym kraju uszkodzonych słuchawek. Kazali mi s....ć. 
W USA bez problemu kazali mi przysłać, jak usłyszeli że jestem z PL odesłali mnie do polskiego dystrybutora. Od dystrybutora usłyszałem cytuję: Uszkodzonego sprzętu nie naprawiamy bo nie mamy części, jedynie tylko wymieniamy w ramach gwarancji. 
 
Ps. Mam świetnego gościa w Oleśnicy wysyłam do niego sprzęty. Mogę ci podać namiar na PW. 
Podeślij jak możesz .

LG V30 Tapatalk

W tych denonach zawieszenie membrany lubi się zapadać i przez to mogą być problemy z basem, nie wiem czy ktoś to będzie w stanie naprawić, raczej wymiana drivera.
Ile taka wymiana może kosztować?

LG V30 Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nowych części zamiennych do tych denonów. Może ktoś ma takie uszkodzone denony i np jeden sprawny driver, ale to też będzie ciężko. Zawsze można próbować dobrać inne drivery :D ale wtedy i tak chyba spadnie wartość tych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukiin09 napisał:

Bas jest w obu stronach tylko wydaje mi się że w jednej jest to minimalnie mniej , może wystarczy wyczyścić czy coś , ja tam sIę nie znam ..

LG V30 Tapatalk
 

A pady jednakowo przylegają do głowy? Często mniejszy bas to kwestia rozszczelnionego padu.

No i jeszcze uszy masz do sprawdzenia, bo to może być ich wina - u mnie kiedyś lewe często niedomagało na basie przy lekkim przeziębieniu.

Możesz to sprawdzić zakładając inne słuchawki, albo zakładając słuchawki lewa na prawe ucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pady jednakowo przylegają do głowy? Często mniejszy bas to kwestia rozszczelnionego padu.
No i jeszcze uszy masz do sprawdzenia, bo to może być ich wina - u mnie kiedyś lewe często niedomagało na basie przy lekkim przeziębieniu.
Możesz to sprawdzić zakładając inne słuchawki, albo zakładając słuchawki lewa na prawe ucho.
Gdy zakładam odwrotnie to mam tę same wrażenie tyle że wtedy ta druga strona gra jakby z mniejszym basem , co do padow to te gabki które przylegają do uszu to faktycznie ta jedna jest jakoś dziwnie ukształcona ... Ale żeby to było powodem ?

LG V30 Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten pad jest mniej szczelny, to właśnie w tym bym upatrywał mniejszej ilości basu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności