Skocz do zawartości

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem dziś powiadomienie iż wyszła aktualizacja firmware'u dla HiBy R6 Pro II, choć nie pierwsza to warto zaznaczyć zmiany :

 

Cytat

R6 Pro II - V1.30 Firmware Update

 

Changelog:

1. Added PEQ function (Audio Settings -> PEQ);

2. Added digital volume adjustment and locking;

3. Various bug fixes.  

Simply go to Settings -> System -> Systems Updates->Click "Check Version" while connected to the internet through WiFi to search for and install the new update.

 

Do zassania ze strony Hibiego albo poprzez OTA. 

 

Jak na razie nie znalazłem żadnych problemów w działaniu oprogramowania HiBy R6 Pro II. 
Gra pięknie, płynna obsługa, ekran cudny, nie jest tanią zabawką ale jak patrzę na konkurencję to oferuje wyjątkowo dużo w swojej cenie. Tak mnie wzięło na publiczną pochwałę Hibiego bo sprawdza się w boju i z czystym sumieniem mogę go polecić 👍Szczególnie w połączeniu z gęsto grającymi, ciepłymi słuchawkai takie połącznie wydaje mi się optymalne.

 

Chiałbym jedynie gabaryt o 1/3 mniejszy, zachować wzmaka w klasie A i żeby trzymał 30h :P Żarcik. Bateria nie wiem ile trzyma bo po kilku godzinach odkładam sprzęt, robię przerwę, wyłączam i wtedy daję mu się naładować w spokoju.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 3 tygodnie później...

Witajcie . RS6 -sprzet ma 3 lata. Zdaje się że mam problem z wyjściami słuchawkowymi/wzmacniaczem (?). Dźwięk zarówno na 3,5 mm jak i na 4,4 mam jest zniekształcony. Sprawdzałem na dwóch imach to samo . Dodam że używam grajka jak źródło w aucie i tam po kablu USB gra wyśmienicie. Nie ma wspomnianych przypadłości. Jakieś pomysły ? Gdzie ewentualnie zwrócić się do serwisu ?

Pozdrawiam Tomek

 

Ps. Wczoraj zrobiłem mu reset do ustawień fabrycznych. Nie pomogło

Edytowane przez Tomek1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności