Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się nowy firmware v1.12

 

https://store.hiby.com/pages/download

 

1.Added LDAC bidirectional support over Bluetooth.
2.Added portal function,USB input(output)⇄R3⇄Bluetooth input(output).
3.Added playlist import and export funtion.
4.Added screen saver setting function.
5.Added sleep shutdown funtion when pull down shortcut menu.
6.Added DSD gain compensation function.
7.Improved USB output compatibility.
8.Added output indicator display for corresponding sampling rate.
9.Added memory function of the volume adjustment over Bluetooth device.
10.Fixed some known bugs.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.08.2018 o 23:08, Pudel napisał:

Dzięki za info. Piszę na odsłuch.

Czas wymienić xDuoo X3

 

EDIT:

Czy to prawda, że R6 ma na wyjściu 10 ohm?

Tak, to prawda. Do czułych multiarmatur będzie konieczny kabel z rezystorem - produkcja JD albo Ifi IEMatch. Ta pierwsza zapewne znacząco tańsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Spawn napisał:

Dawid i Goliat ;)

 

Jak mają się względem siebie? Jeśli mógłbyś porównać byłbym wdzięczny. Chodzi mi o dźwięk i funkcjonalność, co za i przeciw w jednym i drugim

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dźwiękowo niewiem bo w sumie nie sluchalem, jedynie sprawdzilem czy dziala bo nie mam wolnej karty sd pod reka :D

 

@Jaro54 dwa rozne swiaty uzytkowo. DX150 wielkosciowo i wagowo to kloc choc mnie to nie rusza bo ja na codzien uzywam dapa ktory jest tak samo duzy i chyba jeszcze ciezszy. W zamian za to jest ogromny ekran, pelny android, duzo mocy i potencjal na jeszcze wiecej przez wymienne moduly wzmaka.

 

Hiby R3 ma wifi, piekny ekran dotykowy, a system jest stosunkowo prosty i szybki ale to nie android. Z dodatkowych aplikacji jest tylko tidal i zapowiedzi ze maja byc tez inne serwisy ale jednak jest sie tutaj zdanym na laske producenta. Na plus jest wielkosci dwoch sansa clip+ wiec nadal bardzo maly, dosyc lekki i naprawde dobrze wykonany. Obawialem sie ze to bedzie skrzypiacy plastik ale to calkiem sztywna bryla i naprawde dobrej jakosci ekran dotykowy.

 

@LuQi niewiem jeszcze, zalezy czy bede mial cos ciekawego do powiedzenia :)

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy firmware v1.14

 

1. Added theme style in system setting: NIGHT theme.
2. Fixed the problem that playback does not pause when unplugging the headphone after enabling the option "Crossfade".
3. Fixed the problem of sound delay when Bluetooth output.
4. Fixed accidental disconnect failure when Bluetooth input to the mobile phone.

 

Na razie po OTA, za chwile będzie też na stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemano

Mam do Was drodzy forumowicze ogromną prośbę, chodzi o to, że stałem się posiadaczem Hiby R3 + Aune e1, jest to jeden z pierwszych moich odtwarzaczy mp3 i niestety nie za bardzo ogarniam wszystkie jego opcję a jestem totalnie zielony jeśli chodzi o takie sprzęty i tu jest właśnie moja prośba, może znajdzie się tu na forum jakiś pomocny gość, który posiada wspomniany Hiby R3  i poświęci swój cenny czas na pomoc w rozszyfrowaniu kilku opcji i podzieli się ustawieniami MSEB, wiem, że to indywidualna sprawa, ale warto od czegoś zacząć, a może akurat to moje gusta.

Oczywiście dla osoby, która jak wspomniałem poświęci swój czas takiemu laikowi jak ja, chciałbym się odwdzięczyć, więc przygotowałem niespodziankę, jest nią używany przeze mnie Sony  nwz-s739f w dobrym stanie.

 

Edytowane przez kukus83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym miałby Ci ktoś pomóc przy tych ustawieniach MSEB skoro każdy suwak jest opisany a ustawienie ich to już Twoje własne preferencje co do dźwięku przy używanych z R3 słuchawkach. Na pewno nie szarżowałbym w żadną stronę suwakiem zbyt mocno skoro to przecież programowy equalizer, jakieś delikatne korekty jak np. góry jeśli jest zbyt kłująca itp. sprawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam nietypowy problem z r3. Podłączam do niego słuchawki BT Even H2. Wykrywa je i łączy się bez problemu, muzykę też odtwarza, ale. No właśnie "ale" dotyczy odtwarzania, którego nie można pauzować. Po naciśnięciu pauzy w playerze, bądź odpowiadającego jej przycisku na słuchawkach następuje krótka przerwa i utwór odtwarzany jest dalej. To jeszcze bym zdzierżył, ale dzieje się jeszcze jedno - po zakończeniu utworu player przechodzi do następnego, ale go nie odtwarza, tzn. automatycznie pauzuje. Powoduje to, że za każdym razem trzeba wznawiać odtwarzanie po zmianie utworu. Sprawdziłem na Sony wh-1000x - nie ma takiego problemu. Sprawdziłem H2 z innymi playerami - też nie ma problemu. Na innym playerze mam zainstalowaną HiBy Music i śmiga aż miło. O co może chodzić? FW mam w r3 najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2018 o 10:46, Gourney napisał:

Mam nietypowy problem z r3. Podłączam do niego słuchawki BT Even H2. Wykrywa je i łączy się bez problemu, muzykę też odtwarza, ale. No właśnie "ale" dotyczy odtwarzania, którego nie można pauzować. Po naciśnięciu pauzy w playerze, bądź odpowiadającego jej przycisku na słuchawkach następuje krótka przerwa i utwór odtwarzany jest dalej. To jeszcze bym zdzierżył, ale dzieje się jeszcze jedno - po zakończeniu utworu player przechodzi do następnego, ale go nie odtwarza, tzn. automatycznie pauzuje. Powoduje to, że za każdym razem trzeba wznawiać odtwarzanie po zmianie utworu. Sprawdziłem na Sony wh-1000x - nie ma takiego problemu. Sprawdziłem H2 z innymi playerami - też nie ma problemu. Na innym playerze mam zainstalowaną HiBy Music i śmiga aż miło. O co może chodzić? FW mam w r3 najnowszy.

 

zgłoś problem na ich wallu na FB i wyślij do nich mailem - oni ciągle grzebią w sofcie, ostatnio poprawili obsługę Tidala i słuchawek BT, a zaraz dojdzie obsługa MQA

 

bo wygląda to na babol w sofcie R3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R3 firmware 2.0 has been released🤩
Get OTA update right now!

What's new:
1. Added MQA support.🤣
2. Added custom radio function to the playlist.**
3. Modified the custom theme English name to "Use custom theme".
4. Fixed the WiFi connection error when entering some special characters.
5. Fixed the random display disorder when sliding the several interfaces to the left and right.
6. Fixed several bugs of random restart.

For manually update, please download the firmware here: https://1drv.ms/u/s!AtuiwfIBRYFEgcFdcBLPfdYXzRInSw.

** How to add custom radio, please refer to: https://1drv.ms/b/s!AnF9EM1zLHWfgU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano

Możecie mi pomóc w zaspokojeniu mojej ciekawości, oczywiście.

Chodzi mi o te ikony, które zaznaczyłem nie wiem za co są odpowiedzialne? Podczas słuchania muzyki raczej nic nie wnoszą.

Od razu chciałbym się dopytać, do czego służy :

filtr antialiasing i Crossfade ?

20181119_172045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyzej wlacza DLNA a ponizej Apple Airplay.

 

Filtry cyfrowe sluza do ksztaltowania sygnalu przy zmianie z cyfrowego na analogowy i maja wplyw na wysokie tony.

 

Crossfade to taka funkcja gdzie miesza sie kanal lewy z prawym co ma dac namiastke odsluchu na glosnikach gdzie tez slyszymy kanaly lewy i prawy obydwoma uszami naraz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności