Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hiby - funclub


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, bigmaras napisał:


Tak, oczywiście ale w drugiej turze zamówienia gdzieś w ciągu dwóch/trzech tygodni.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

R6 jest zabójczo ładny :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Spawn said:

@hibi czy to całe hiby to jakaś Twoja daleka rodzina czy coś? ;)

wydało się ;) 

 

R3 wydaje się być "muszę mieć"

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wakacje zabrałem nie dx150/andromedy tylko... R3/gr07 37th/r2pro

 

R3 w swojej cenie bez konkurencji - mały, solidny, świetny ekran, sporo opcji w tym tidal, no i bardzo dobry dźwięk

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gourney napisał:

Ja się nie dziwię, do dx150 potrzebny jest plecak.

Ja go wożę własnie w plecaku i tam jest mu najlepiej:D wkurza mnie tylko to, że nie mogę wznowić odtwarzania funkcyjnymi klawiszami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Inszy napisał:

 

w sofcie 1.1 jest opcja ręcznej konfiguracji wifi, i niektórym ruszył tidal na starych routerach

 

mmożna też spiąć z hotspotem w telefonie

 

a klawisz play/pause ma wypustkę, można po ciemku nawet wymacać... tę wypustkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wypustkę, ale nie ma wyraźnej granicy między przyciskami i początkowo nietrudno o pomyłkę (albo ja jestem taki nieogarnier).

 

I od razu po zauważeniu problemu z Tidalem zabrałem się za aktualizację, niestety bez poprawy, również gdy Samsung S7 robił za hotspot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wypustkę, ale nie ma wyraźnej granicy między przyciskami i początkowo nietrudno o pomyłkę (albo ja jestem taki nieogarnier).
 
I od razu po zauważeniu problemu z Tidalem zabrałem się za aktualizację, niestety bez poprawy, również gdy Samsung S7 robił za hotspot.


Spróbuj ustawić wifi w routerze/hotspot bez hasła, otwarta sieć i daj znać ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: na stacjonarnym routerze nie chce działać i już. Ale on nie ze wszystkim potrafi się dogadać, więc nic nadzwyczajnego się nie dzieje.

Tidal ruszył na wi-fi z komórki. Najpierw ściągnąłem hasło, odpaliłem muzykę i działało. Założyłem hasło ponownie i działa dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak: na stacjonarnym routerze nie chce działać i już. Ale on nie ze wszystkim potrafi się dogadać, więc nic nadzwyczajnego się nie dzieje.
Tidal ruszył na wi-fi z komórki. Najpierw ściągnąłem hasło, odpaliłem muzykę i działało. Założyłem hasło ponownie i działa dalej


Podaj model tego routera? Firmware routera aktualizowaleś? Być może kwestia ustawień wifi pod routerem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TP-Link TL-WR841N. Soft najnowszy, ale tu ciężko mówić o nowości ?

I ustawienia ma raczej standardowe, tylko czasami wybrzydza, np. nie mogę go połączyć z jednym TV boxem, który pod innymi routerami działa bez szemrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Inszy napisał:

TP-Link TL-WR841N. Soft najnowszy, ale tu ciężko mówić o nowości ?

I ustawienia ma raczej standardowe, tylko czasami wybrzydza, np. nie mogę go połączyć z jednym TV boxem, który pod innymi routerami działa bez szemrania.

 

hmm, dziwna sprawa. Kiedyś miałem kilka tplinków i nie sprawiały większych problemów zatem być może jakieś ustawienie w opcjach powoduje problem. Ten 841 to jeden z bardziej popularnych w rodzinie. Trzeba by potestować i się pobawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się w ten sposób, że olałem TP-Linka i podpiąłem się pod router od dostawcy internetu. Słabiutki zasięg, ale na salon wystarcza. Efekt zabawy - połączenie bez zająknięcia, Tidal śmiga aż miło :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran i generalnie design wygląda fajnie. Tidal mi niepotrzebny ale cała reszta by się przydała.

Widzę że Inszy testował go na razie tylko z dokami, może ktoś napisać jak sobie radzi z napędzeniem większych słuchawek z tzw. segmentu portable? (przy czym tak najbardziej to mnie interesuje jak gra z Bang & Olufsen H6)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Methuselah zmienił(a) tytuł na Hiby - funclub

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności