Skocz do zawartości
  • 0

Audio-Technica ATH-M50X czy Sennheiser HD 4.40 BT


petu

Pytanie

Witam Panie i Panowie

Przymierzam się do zakupu jakiś nauszników zamkniętych i na razie mam 2 typy ATH-M50X i Senki HD 4.40 BT.

Nie mam gdzie ich odsłuchać, a oczekuję poi nich funowego grania, nisko schodzący bas w zakresie 30-80 HZ chciałbym go nie tylko słyszeć ale również poczuć (nie podoba mi się midbass takie pudełkowe pukanie koło 200HZ) a sopran musi być czysty prawie aksamitny (delikatny i nie kujący ale troszkę nachalny może być :)) - ogólnie popularne "V". 

Fajnie było by mieć jakąś szerszą scenę no i cieplutkie i bliskie wokale. Słucham głównie muzyki pop, dance, soul, house czasami najdzie mnie na hip-hop a innego dnia na disco polo i muzykę poważną - wiem rozrzut nie mały. Nie zależy mi na jaz, metalu itp. Teraz używam JBL T450 - fajne ale czegoś mi tam brakuję, Superlux hd 681 - fajowa góra ale nie są zamknięte i też już mi czegoś brakuję.

Z recenzji i opinii ATH i Senków dowiedziałem się że mogły by mi pasować. Zasilane będą LG V30 i komputer z dobrą moim zdaniem kartą.

Za senkami przemawia ich mobilność oraz to że na kablu podobno jest jeszcze lepiej. ATH również opinie pozytywne (mniej mobilne - kabel) oraz podobno lubią ukuć górą i zasyczeć.

Nie mam pojęcia co wybrać, a nie chcę wydać 400-700 zł i odłożyć na półkę jako kolejny gadżet :).

Podobno jakieś Sony też spełniły by moje pragnienia - tylko nie wiem które (Sony).

Może ktoś ma podobne oczekiwania co do dźwięku i już stał przed wyborem słuchawek i potestował kilka i coś podpowie.

A może jakiś święty gral się tu gdzieś zamaskował i mi podpasuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności