Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Lipcowe Promocje Audio Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×
Spawn

Shure KSE1500 (Shure KSE1200) Recenzja TEST

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się. No właśnie elektrostaty i myślałem że będą miały taką górę jak Staxy, a tu w stylu wysokich iemów/ciemów. 
Co do dapa to ciężko jest znaleźć, gdyż ja szukam teraz dla siebie, ale nie widzę nic co ma jednocześnie nasyconą barwę, dużą wagę i rozmiar brył, rozdzielczy i jednocześnie kontrolę absolutną na basie, z szybszym attackiem i decayem, nie można mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z topów przychodzi mi na myśl tylko SP1000 i WM1Z ale żadnego z nich nie słyszałem to zgaduje tylko czemu one kurde takie drogie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WM1Z hmm, odpada już WM1A jest za ciężki dla mnie (zrobi dziurę w spodniach), no i za gładki i za wolny attack i decay. SP1000 jest tak w sygnaturze pomiędzy Alien+ a WM1A, więć dobrze, ale wielkie i dużo kosztuje. Myślę o ZX300, ale nie wiem czy tu nie będzie mi brakować błysku na górze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak wm1a Ci nie leży to zx300 tak samo. Nie pamiętam gdzie ale czytałem kiedyś jakiego posta że ktoś porównywał łeb w łeb i sygnatura bardzo podobna tyle że wszystko jest na troche niższym poziomie w zx300. Słabsza dynamika, słabsza rozdzielczość, słabiej kontrolowany bas, mniejsza przestrzeń do tego mniej mocy i mniej pamięci w zamian za niższą cene, mniejszą wielkość i wage oraz usb dac którego wm1a i wm1z nie ma.

@misiekkb słuchałeś Tia Fourte? Dla mnie za dużo góry ale Ciebie mogą zrobić mocno te słuchawki.

Edytowane przez Spawn

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałem opinię o ZX300 zarówno Selera jak i na head-fi i się powtarza więcej basu od WM1A, cofnięta średnica i zaokrąglone wysokie. WM1A mi nie leży głównie poprzez jego wagę i wielkość, ogólnie gdyby nie to , to resztę jak gładkość i wolność jestem w stanie przeboleć, gdyż nie ma rzeczy perfekcyjnych i nie będzie.

Tia Fourte nie słuchałem, gdyż słuchawki są za duże na moje uszy, po włożeniu słuchawek bez tipsów jeszcze mogłem włożyć mały palec do małżowiny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi