Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
Ultrasone w super cenach Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy powstał taki dział. Jednak z tego względu że plastikowe pałąki mają tą wadę że się łamią zastanawiałem się czy ktoś starał się zrobić pałąk który składałby się ze skóry,drzewa balsamowego, nici do skóry, wypełnienia pałąka gąbką i zrobienie obejm ze stali nierdzewnej lub szczotkowanego aluminium. Niektórrzy mówią że mosiądź albo z rurek miedzianych.

Pałąk niby taka prosta sprawa ale często jak się ułamie to zakup nowych słuchawek czy lepsze wyjście przerzucenie driverów do pałąka ze słuchawek ochronnych np. peltor?

Zastanawia mnie też jakie są metody mocowania driverów czy muszli do pałąka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najtańsze i najlepsze wyjście to kupno jakiś solidnych słuchawek Vintage i zastąpienie starego pałąka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spójrz w moim wątku DIY, parę przeszczepów w takie vintage już zrobiłem. Będziesz wiedział jakich dawców szukać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałbym podobna zagwozdke gdyż wziąłem się za rozbiórkę swoich SM HP100, ktore maja bardzo ładnie przygotowane otwory na nawet najprostszy pałąk z drutu.

Tylko wyginany wieszak nie sprawi się zbyt wygodnie w tym zadaniu, więc poszukuję jakiejś alternatywy która dociśnie mi muszle przez jak najdluzszy okres czasu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do HP100/HP150 idealnie pasuję pałąk od Dero D560 i D550. Te drugie własnie udało mi się dorwać na Allegro, do połamanych HP100, które leżą u mnie już z rok czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem z tym że słuchawki Dero są mocno vintage i ciężko je w necie dostać w cenie "na części".
Musiałbym codziennie przeszukiwać ebay żeby może na jakieś trafić.

Edytowane przez Bunny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Rozmawiałem ze sklepem i z fabryką.

Ze sklepu na aliexpress komplet części nierdzewki 15 $ z tym że trzeba zamówić 10 sztuk mają do driverów 40mm i 50mm.

Fabryka to zrobią Ci wszystko  bo mają maszyny CNC tylko potrzebują projektu w programie CAD. 

Zrobią Ci to z każdego materiału. Rozmawiałem z fabryką z alibaba.

HTB1KJ8fyXOWBuNjy0Fiq6xFxVXaM.jpg

headset.jpg

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi