Skocz do zawartości
  • 0

czy ma sens SM HP 151 do telefonu?


migotka21

Pytanie

Szanowni Użytkownicy, bardzo proszę o szybką odpowiedź. Na pewnej promocji zauważyłam SM HP151 za 400 zł a takie promocje lubią się kończyć szybko i bez uprzedzenia.

 

Czy ten model ma sens do telefonu? A dokładniej czy dałoby się pokombinować dla samsunga note 4 wersji (podobno) bardziej muzycznej?

Na tej samej promocji widziałam inne modele, ale ten akurat kojarzę z recenzji, chociaż nie z odsłuchu. Jeśli mój pomysł w ogóle nie nadaje się do realizacji, odpuszczę, jeśli nie, mogę je zamówić i oddać do 2 tygodni, gdyby na żywo mi nie pasowały. Ale zdecydować powinnam raczej w tym tygodniu, bo później może ich nie być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja swoich HP100 (poprzednik HP150/151) słucham praktycznie tylko z telefonu. Dla mnie to wystarczający dobry poziom dźwięku.

Fakt, że staram się kupować dobre muzycznie telefony, ale do takich (z tego co się orientuję) należy także Note 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sieć sklepów z dostawą za darmo do sklepów albo kurierem do domu. Różnica zdaje się taka, że jak kurier, to odsyłam i zwrócą do iluś dni, a jak do sklepu, to odnoszę i dostanę zwrot od razu. Opcjonalnie do paczkomatów, ale nie mam pojęcia za ile i jak zrobić zwrot w tym przypadku, chyba też trzeba odesłać.

Edytowane przez migotka21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
9 godzin temu, migotka21 napisał:

Sieć sklepów z dostawą za darmo do sklepów albo kurierem do domu. Różnica zdaje się taka, że jak kurier, to odsyłam i zwrócą do iluś dni, a jak do sklepu, to odnoszę i dostanę zwrot od razu. Opcjonalnie do paczkomatów, ale nie mam pojęcia za ile i jak zrobić zwrot w tym przypadku, chyba też trzeba odesłać.

Jak zakup/odbiór przez sklep, to może nie być opcji zwrotu, bo potraktowane zostanie jako zakup nieinternetowy.

Osobiście poszukałbym na Allegro z wysyłką paczkomatem Allegro - wtedy zwrot jest darmowy, tylko kod zwrotu trzeba przez Allegro wygenerować :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Perul napisał:

Jak zakup/odbiór przez sklep, to może nie być opcji zwrotu, bo potraktowane zostanie jako zakup nieinternetowy.

Osobiście poszukałbym na Allegro z wysyłką paczkomatem Allegro - wtedy zwrot jest darmowy, tylko kod zwrotu trzeba przez Allegro wygenerować :).

Była możliwość zwrotu na początku roku - przy dostarczeniu opakowania, kompletu akcesoriów od producenta i papierów. Wiem, bo jak odbierałam z tej samej sieci w tym samym sklepie tablet dla mamy w styczniu z promocji noworocznej, to pan sprzedawca mi wyjaśnił co w razie zwrotu. Powiedział, że ma obowiązek to powiedzieć każdemu kupującemu, nawet jeśli nie planuje oddać. Jeszcze mi poradził szukać etui do tego modelu tabletu właśnie z legalnie oddanych bo za połowę ceny nowego, a musi być nieuszkodzone, inaczej nie zostanie wystawione. Od tej pory nie przysłali na maila żadnego uaktualnienia regulaminu i jest szansa, że opcja została. Ostatnio alarmowali o RODO, ale to nie to samo. W najgorszym wypadku mogę zapytać przy odbiorze o zwrot i gdyby nie było, zostawić nieodebrany towar w sklepie. Twierdzą, że dopóki nie odpakuję, wszystko jest legalne i nikt się nie będzie mnie czepiał, a nie odpakuję dopóki nie zapłacę, czyli wychodzi anulowane zamówienie. Być może chcą być firmą przyjazną czy coś podobnego. Albo chcą podebrać klientów innym sieciom. Albo może na tej promocji noworocznej były starsze modele i po ewentualnym zwrocie i tak nie wróciłyby na półkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności