Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni nikogo nie zbawią, cena w preorder jest dobra... czasem na fajne rzeczy warto poczekać dłużej... człowiek się potem bardziej cieszy jak je dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni....oby tak było....bo jak dziś dzwoniłem i pytałem o możliwy termin dostawy to nawet nie było wiadomo czy wogóle dostawa została już wysłana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera mogłem się zapisać... Nie chce być złośliwy ale mam nadzieję że nie każdemu podejdą i znajdę je niebawem w komisie :P Niestety brakuje mi czasu na słuchanie ostatnio i andromedy leżą i tylko o nich myślę... Kupię fiio i znajdę czas aby porównać, może andro pójdą na sprzedaż ale ta ich scena i wokale... kocham je :P Tylko basu brak trochę dla maniaka jak ja... Niestety szkoda z nimi latać po mieście a w domu nie ma kiedy dlatego fiio pewnie słuchałbym częściej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fh5 Maja więcej basu od andromed i są bardziej analogowe, gładkie i ciemne. Ale akurat zarówno scenę i wokale mają świetne. Nie jest to ten sam poziom co andromedy, oczywiście, ale nie ma ogromnej przepaści. Jest fun.

Edytowane przez rev
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię czekać i cierpliwy jestem. Zgodnie z umową mp3 store ma jeszcze sporo czasu. Realizacja do końca sierpnia.

16 godzin temu, rev napisał:

fh5 Maja więcej basu od andromed i są bardziej analogowe, gładkie i ciemne. Ale akurat zarówno scenę i wokale mają świetne. Nie jest to ten sam poziom co andromedy, oczywiście, ale nie ma ogromnej przepaści. Jest fun.

Andromedy to dla mnie był (i jest) święty gral którego nigdy nie będzie mi dane posiąść. Tym milej czyta mi się takie posty jak ten czy opinie recenzenta, że produkt FiiO nie bije flagowca campfire ale w pewnym sensie nawiązuje z nim walkę. Jeśli słuchawki mi podejdą to pewnie będą moje ostatnie doki na dłuuuugi czas. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 dni z czego sam transport to 3 dni.

Generalnie to dla mnie chyba na czas jakiś koniec poszukiwań idealnych słuchawek dokanałowych. Słucham właśnie Lamb of God muzyki można powiedzieć dość gęstej w fakturze. Wszystko jest tak jak powinno być. Nic nie umyka. Każdy instrument ma swoje miejsce i jest wyraźnie słyszalny. Zniknęło to lekkie wyostrzenie na sopranach z F9 Pro. Na tą chwilę jestem zaczarowany.

 

Tapnięte z Notesa numer 8

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, gentillo napisał:

.Zniknęło to lekkie wyostrzenie na sopranach z F9 Pro.

Dokładnie o to mi chodzi i na to mam nadzieję, też mam F9Pro i to lekkie wyostrzenie czasami daje mi się we znaki.

no cóż muszę czekać na dostawę... zazdoszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F9 Pro to nadal świetne słuchawki ale FH5 dały mi coś czego szukałem od dawna. Radości że słuchania muzyki. Bez rozpatrywania że być może coś w jakimś elemencie może zagrać lepiej. Mam to gdzieś. Tak jak 20 lat temu słuchając walkmana miałem banan na gębie. Teraz mam to znowu. Stopa sama z siebie podryguje. A gęba się uśmiecha. Właśnie zapodałem Meshuggah czyli naprawdę bardzo gęstą muzę i z jednej strony jest ściana dźwięku (prawidlowo) a z drugiej doskonale da się usłyszeć każdy instrument. Poezja.

 

Tapnięte z Notesa numer 8

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, gentillo napisał:

F9 Pro to nadal świetne słuchawki ale FH5 dały mi coś czego szukałem od dawna. Radości że słuchania muzyki. Bez rozpatrywania że być może coś w jakimś elemencie może zagrać lepiej. Mam to gdzieś. Tak jak 20 lat temu słuchając walkmana miałem banan na gębie. Teraz mam to znowu. Stopa sama z siebie podryguje. A gęba się uśmiecha. Właśnie zapodałem Meshuggah czyli naprawdę bardzo gęstą muzę i z jednej strony jest ściana dźwięku (prawidlowo) a z drugiej doskonale da się usłyszeć każdy instrument. Poezja.

 

Tapnięte z Notesa numer 8

 

 

 

 

Co masz jako źródło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten kabel pewnie nabędę ze względu na uniwersalność. Jednak nie wygląda na wygodny, dość sztywny i żadnego rozwiązania z prowadzeniem za uszami. Chciałbym coś o takim komforcie na jaki wygląda ten oryginalny od FH5. 

 

 

 

Jest bardzo wygodny, sztywnym bym go nie nazwał. Za uchem też się da. Ale też na tle tego kabla FiiO swoje kosztuje.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bokrug napisał:

Jaki zbalansowany kabelek byście do nich polecili? Taki maksymalnie wygodny jednocześnie :P

Zdecydowanie iBasso Cb12S. Powinien być u nas w oficjalnej dystrybucji w AudioHeaven pod koniec miesiąca. Za 100 dolców mega sprawa. Świetnie brzmi, do tego genialna ergonomia i super wykonanie. No i przejściówka z BAL na SE w zestawie. Porównywane łeb w łeb ze starą hybrydą JD na drucie i różnice były marginalne na korzyść JD, choć ergonomicznie lepsze iBasso :) Ja sam na pewno biorę CB12S do FH5 jak tylko się pojawi.

 

W dniu 10.08.2018 o 23:32, gentillo napisał:

W tej chwili sluchane z SMSL IQ.

Tapnięte z Notesa numer 8
 

A z Notesem 8 słuchałeś? Gra to chociaż jako tako? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem da się słuchać. Aczkolwiek ja robię mały myk. Jako że używam kabla zbalansowanego a w Note mamy wyjście na zwykłego jacka 3.5 to wykorzystuje dodatkową przejściówkę z 3.5 na 2.5 mm. Najpierw podłączam samą przejściówkę co odpala wzmacniacz w Note w trybie aux i daje zdecydowanie więcej mocy i jakości na wyjściu z telefonu. Note 8 nie byłem w stanie słuchać przy normalnym podłączeniu słuchawek do wyjścia. Przy tym małym myku, do wyjścia na spacer z psem, dają radę.

Tapnięte z Notesa numer 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności