Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Fiio FH5


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, maciux napisał:

 

Z X5 III jest spoko, o ile będziesz odtwarzał muzykę z foobara2000 - przydaje się mocniejsze zarysowanie dźwięku, charakterystyczne dla tej aplikacji. Słuchawki są lekko ciepłe lub neutralne w zależności od tipsów, nie wymagają specjalnej synergii, byleby źródło nie kasowało subbasu, a FiiO X5 III tego nie robi.

 

Cohen, jazz, Floydzi - jak najbardziej. Kończę test, będzie odniesienie do Campfire Andromeda, Polaris i Comet :)

Ale ja x5 nie mam. Mam x3mkIII. Za gatunki muzyczne bardzo dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Binambik napisał:

Ale ja x5 nie mam. Mam x3mkIII. Za gatunki muzyczne bardzo dziękuję!

 

Przepraszam za pomyłkę, coś mi się przywidziało. Z X3 MKIII powinno być również dobrze po dobraniu tipsów. Generalnie końcówki z zestawu pozwalają dosyć swobodnie dopasować brzmienie. Jedne wzmacniają górę, inne ją łagodzą, więc uważam, że powinno dać się dopasować FH5 do jaśniejszego i bardziej analitycznego X3 MKIII.

 

Odnośnie ceny promocyjnej i opłacalności - uważam, że FH5 reprezentują rewelacyjny stosunek cena/jakość nawet w standardowej cenie. Wybrałbym FH5 zamiast dwukrotnie droższych Campfire Audio Polaris (szczegóły wkrótce). Nie lubię nakręcać hajpów, staram się patrzeć na wszystko w miarę obiektywnie i neutralnie, ale promocja MP3Store jest moim zdaniem rewelacyjna. Zaznaczam też, że nie mam w tym żadnego interesu, piszę to z pozycji osoby niezależnej, a słuchawki otrzymałem do testu z innego źródła niż MP3Store.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Recka skończona. [mention=2932]Homzik[/mention] zajmuje się korektą tekstu, męczcie jego
 
Nie dysponuję Chordem Mojo, ale FH5 nie są specjalnie wymagające odnośnie sygnatury źródła (jakości już tak).
Daj znać jak już opublikujecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tej recce rozważam na poważnie sprzedaż andromed mimo że są rewelacyjne ale prawie ich nie słucham bo brak czasu no i trochę finansowo kuleję ? Szkoda że tak niewiele osób na razie w preorderze je kupuje bo szansa na używki w komisie byłaby większa :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te słuchawki będą wspólgrać z xduoo x3 ? Zastanawiam sie nad MEE audio Pinnacle P1 albo właśnie tymi FiiO FH5. Co byłoby lepszym wyborem póki co pod ten odtwarzacz ? Oczywiście za jakiś czas będę chciał zmienić grajka na coś lepszego, ale na razie mogę tylko kupić słuchawki. Muzyka jakiej słucham to praktycznie wszystkie gatunki oprócz drum and bass techno czy metal. Zależy mi na dobrym odsłuchu wokali i instrumentów, niekoniecznie na solidnym bassie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

32 minuty temu, rafual napisał:

Mam pytanie czy te słuchawki będą wspólgrać z xduoo x3 ? Zastanawiam sie nad MEE audio Pinnacle P1 albo właśnie tymi FiiO FH5. Co byłoby lepszym wyborem póki co pod ten odtwarzacz ? Oczywiście za jakiś czas będę chciał zmienić grajka na coś lepszego, ale na razie mogę tylko kupić słuchawki. Muzyka jakiej słucham to praktycznie wszystkie gatunki oprócz drum and bass techno czy metal. Zależy mi na dobrym odsłuchu wokali i instrumentów, niekoniecznie na solidnym bassie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

w komisie są flare r2s, pozbyłem się ich na rzecz mee i od tamtej pory marudzę na cokolwiek co słucham średnie i wokale mee przy flare to jakaś kpina...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sheffunio napisał:

 

w komisie są flare r2s, pozbyłem się ich na rzecz mee i od tamtej pory marudzę na cokolwiek co słucham średnie i wokale mee przy flare to jakaś kpina...;)

Ja z kolei myślę sprzedać andromedy aby kupić te fiio i może lg v30 ale też się obawiam że będę tęsknił chociaż andro nie mają takiego mięsistego basu ale średnca, scena i wokale... Magia :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff zamówione, zapłacone... teraz pozostaje czekać... przeszło miesiąc... jak żyć...

Mam nadzieję, że to docelowe IEMy na jakiś czas oczywiście.... oby jakiś dłuższy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dołączam do tego klubu. Mam nadzieję stać się wkrótce posiadaczem przedmiotowych słuchawek. W recenzji na ich temat przekonało mnie jedno - są w stanie(mimo innego charakteru) zawalczyć z andromedami. Druga sprawa, żę chyba przesiadając się z KZ ZS5 v1 odczuję zmianę na lepsze :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności