Skocz do zawartości
  • 0
Janusz N

Jakie słuchawki nauszne bezprzewodowe?

Pytanie

Witam interesują mnie słuchawki wokółuszne zamknięte, połączenie przez bluetooth ale też i jack 3.5, bardzo wygodne do użytku mobilnego (xperia z3+) i gier (pc windows10), funkcja rozmów telefonicznych tez potrzebna, cena max 1500 PLN.
Zainteresowały mnie poniższe modele:

Sony WH-1000XM2

Sony MDR-1ABT i  MDR-1RBT mam problem bo nie wiem czym one właściwie się różnią i czy są jeszcze dostępne. 

Bose QuietComfort 35

Audio-Technica ATH-AR5BT i ATH-DSR7BT

Sennheiser Momentum Wireless

Sennheiser HD 4.50

Aktualnie używam Sony MDR 1A jestem bardzo zadowolony a raczej byłem bo zaczepiłem kablem o klamkę i od tego czasu jedna słuchawka trzeszczy podczas chodzenia i mocniejszego basu.
Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi i pomoc w wyborze :)

Edytowane przez Janusz N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Można wymienić kabel u forumowych magików

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Razem z słuchawkami otrzymałem dwa kable i w obu jest ta sama sytuacja. Upadły dosyć mocno jak zaczepiłem i myślę że problem leży wewnątrz słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Sony WH-1000XM2 i Bose QC35 możesz posłuchać i przetestować z własnego sprzętu w Media Markt. Ja niedawno szukając takich jak Ty słuchawek dla siebie, właśnie tak zrobiłem, posłuchałem w MM, a finalnie kupiłem DSR7BT. One funkcjonalnie spełniają Twoje wymagania poza jednym, nie zagrają po kablu zakończonym Jackiem. Mają jednak funkcję DAC, z której można skorzystać po podłączeniu kablem USB do komputera. Mają też trochę mniej dołu względem MDR1A, ale jest zdecydowanie lepszej jakości.

Edytowane przez LuQi
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Trochę mam daleko do Media Markt. Może wiesz czy Sony WH-1000XM2 można używać bezprzewodowo czy też przewodowo podczas ładowania?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Tego nie sprawdzałem. Poczytaj jednak w sieci o Sony i ich pękającym pałąku. Z takim problemem spotkali się niektórzy użytkownicy Sony, między innymi TUTAJ.

Edytowane przez LuQi
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dzięki za ostrzeżenie, rzeczywiście sporo jest informacji na temat pękania pałąka. DSR7BT można słuchać podczas ładowania? Przykładowo podczas ładowania przez power bank czy możną używać bezprzewodowo?

Edytowane przez Janusz N

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Przez power bank nigdy nie sprawdzałem i szczerze mówiąc nie mam żadnego pod ręką żeby to zweryfikować. Mogę później sprawdzić czy można słuchać na ładowarce. Jeśli tak to i przez power banka powinno działać.

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
3 godziny temu, Janusz N napisał:

Jakbyś mógł sprawdzić bym był wdzięczny :)

Sprawdziłem i niestety podczas ładowania na ładowarce, słuchać się nie da ponieważ nie reagują na suwak, którym się je uruchamia. Po odłączeniu od źródła zasilania, uruchamiają się w normalnym trybie. Czytałeś może recenzje DSR7?

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-dsr7bt/

Ps. [Down] Znowu forum świruje :angry:

Edytowane przez LuQi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak chcesz mogę spojrzeć w te Sony, może da się jej odratować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Dzięki ale mam jeszcze gwarancje bo mają nie cały rok, i chce je wysłać tylko wcześniej muszę kupić inne. Co myślicie o MDR - 1ABT? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

http://audioivoodoo.blogspot.com/2016/12/sony-mdr-1abt.html

https://kropka.audio/test/sluchawki/recenzja-sony-mdr-1rbt/

...i mam sony mdr 1000x były ze mną w różnych częściach świata i pałąk cały, także poprostu trzeba je dobrze traktować...

Edytowane przez MPM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi