Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test słuchawek Campfire Audio Comet


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

One całe włażą w uszy ? 

 

Czy F9 pro z piankami są mimo to lżej grającymi słuchawkami od CAC ?

 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe nie, trochę wystają, ale w moim przypadku niedużo. Trochę bardziej ze SpinFit, mniej z Comply. Nie są jeszcze tak małe, jak Flare Audio.

 

Odnośnie F9 Pro - moim zdaniem tak, FiiO są lżejsze. F9 Pro mają ten armaturowy peak, który kontruje dół i nie są tak zagęszczone w średnicy. W efekcie Comet są "obfitsze", masywniejsze i trochę ciemniejsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

"Jeśli szukacie słuchawek armaturowych z basem, które jednocześnie nie wymagają zainwestowania kilku tysięcy złotych i nie są hybrydami, to Comet mogą być strzałem w dziesiątkę"

 

Etymoticy ER3XR są bardziej rozdzielcze, gdyż tego w Cometach mi najbardziej brakuje, a przy tym są tańsze o 200 zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2018 o 11:43, misiekkb napisał:

"Jeśli szukacie słuchawek armaturowych z basem, które jednocześnie nie wymagają zainwestowania kilku tysięcy złotych i nie są hybrydami, to Comet mogą być strzałem w dziesiątkę"

 

Etymoticy ER3XR są bardziej rozdzielcze, gdyż tego w Cometach mi najbardziej brakuje, a przy tym są tańsze o 200 zł.

 

Muszę je kiedyś sprawdzić. Ciekawe czy z basem radzą sobie równie dobrze, jak Comety. Dla wielu też aplikacja Etymoticów będzie problemem.

 

Słuchałeś Cometów ze Spin-Fit? To moim zdaniem najlepsze tipsy dla nich - góra dochodzi do głosu, bardziej doświetla bas i średnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wziąłem Spin-fit'y zgodnie z twoją recenzją. Z basem radzą sobie całkiem nieźle. A co do aplikacji Etymoticów to według mnie będzie lepsza taka aplikacja, niż Comety, które na niektórych uszach się nie trzymają na różnych tipsach/piankach, dwa że i tak wystają z uszów tak samo jak Ety. Do tego duży efekt mikrofonowy, a w etach jest mniejszy poprzez właśnie aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Oprocz Final E4000 i E5000 jakie sa alternatywy dla Comet w podobnej cenie ?

Wymagania - wymienny kabel i nie over the ear. Dzwiekowo - neutralnie albo lekko w ciepla strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności