Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Telefon do muzyki + Aune E1


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Idą do mnie słuchawki Aune E1 i chciałbym zmienić też telefon, aby wycisnąć z nich maxa. Nie jestem jakimś wielkim audiofilem, korzystam głównie ze Spotify i nie chce dokupować żadnych wzmacniaczy. Wyczytałem, że LG V30 jest najlepszy jeśli chodzi o hardware, ale trochę przeszkadza mi jego wielki 6-calowy ekran. Moglibyście mi coś polecić? Z góry dziękuję za pomoc. 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkiego wyboru nie masz, gdy idzie o sprzęt dostępny w PL. LG V30 i LG G7 ThinQ (będzie od 24 maja do zamawiania), Samsungi Galaxy S8, S8+, Note8, S9 i S9+ oraz HTC u11 i U11+ z ich adapterem na USB typu C. Modelom Huaweia (nie sprawdzałem P20/P20 Pro z ich adapterem, w teorii ma oferować 32-bitowy dźwięk) i Sony brakuje niestety prądu. Możesz pomyśleć nad OnePlus 5T (pojawią się małe ubytki w subbasie) z drugiej ręki (oficjalnie dostępny będzie niebawem OnePlus 6, ale to póki co niewiadoma) lub Asus ZenFone 5, gdy już trafi szerzej do sprzedaży.

 

Najciekawsze opcje cenowo to LG V30 i Samsung Galaxy S8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, LuQi napisał:

@Gawuss można wiedzieć gdzie kupiłeś E1?

Kupiłem je w AudioTop. Co prawda sklep dopiero czeka na paczkę od producenta, ale już zaklepałem sobie jedną parę i teraz cierpliwie czekam :) Swoją drogą znalazłem niedawno taki artykuł: https://www.androidauthority.com/why-you-dont-want-that-32-bit-dac-667621/
Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Podłączę się pod temat.

 

Mój telefon służbowy to iPhone 8, a co za tym idzie na Tidal off-line mam góra 20 GB :(

W związku z tym planuję zakup DAP'a (FIIO M6 jest na pierwszym miejscu short listy), ale zastanawiam się czy nie lepiej kupić używany telefon Android - wyłącznie do mobilnej muzyki. Nie kupowałbym karty sim, a jedynie korzystał z off-line lub wifi.

 

Na telefonach Android kompletnie się nie znam (mamy tylko tani tablet w samochodzie), ale rozumiem, że LG V30 jest uważany za godnego rywala DAP'ów.

 

Pytanie jakich DAP'ów i tu przechodzę do zasadniczego pytania:

 

Jakie polecilibyście telefony Android (rozważam tylko używki) do ok. 1000 PLN konkurencyjne (jakościowo) do FIIO M6 (700 PLN) ?

 

No i czy to ma sens (w moim przypadku) ?

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To polecam LG V30, G7. Mam oba i dobrze grają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, Jaro54 napisał:

To polecam LG V30, G7. Mam oba i dobrze grają

 

Muszę się rozglądnąć za używkami.

 

33 minuty temu, side napisał:

@marek_m Mamy bardzo podobną rozkminę :) Myślałem, że już kupiłeś m6 i napiszę do ciebie i zapytam o wrażenia.

 

Nowy rok zaczął się dla mnie słabo, więc na razie się wstrzymuję :(

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ciekawości podłączyłem do mojej xz2 - i powiem szczerze że jestem mega zaskoczony - super rozdzielcze granie z tak rozbudowanymi wysokimi tonami jakich jeszcze nie słyszałem. Jest to naprawdę ciekawe połączenie - choć e1 prawie że szystkim potrafią się zgrać w satysfakcjonującej jakości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności