Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Różnice w słuchawkach beyerdynamic!


Nickenz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przychodzę do was z krótkim pytaniem! Jest ktoś w stanie mi napisać jakie są różnice w dźwięku między tymi słuchawkami? Prosiłbym o opisanie, jak wygląda dźwięk w każdych tych słuchawkach. Może być ono krótkie lub długie :) Będę kupował w niedługim czasie nowe słuchawki. 

Mam na myśli:
-DT770 Pro 80 

-DT990 Edition 250

-DT880 Edition 250

-Custom One Pro Plus 

-Custom One Studio 

-DT990 Pro 250

Edytowane przez Nickenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

770 pro - zamknięte więc ... jak ktoś potrzebuje to tak jak nie to lepiej nie

990 edition - zależy od wersji (600 najlepsza ale ciężko czym uciągnąć)

880 edition - zbalansowane ... różnie o nich ludzie mówią (ale też 600 albo bust)

Customsy .... - nieeee chce mi się o nich pisać .. ogólnie - nie warto

dt990 pro ... - ciekawe... jak nie chcesz 990 edition 600 (konkretnie bo nie uciągniesz) to bierz te...

 

najlepiej 990 w wersji 600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia czasu, jak uzbieram na nową kartę ;) Na razie mogę używać scarletta solo 2. Producent zapewnia stabilne działanie do około 200 Ohmów. A pieniądze mam dosyć sporo, a moje stare słuchawki z gwarancji będę wymieniał na inne w podobnej cenie z dopłatą na lepsze. Więc do np. dt880 mam tylko dopłacić 120zł ?

Dużo by nie-dociągałyby słuchawki, gdy słuchawki mają 250 Ohm, a producent deklaruje do około 200 Ohm? Mam głośność bym powiedział, że stabilną, może troszeczkę głośniejszą niż normalnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nigdy nie kupił PRO, żeby zaoszczędzić :) Edition są lepsze dźwiękowo, w wykonaniu i wygodzie. Wiem co mówię, miałem tego takie ilości w rękach i na uszach, których Ty nigdy pewnie na oczy nie widziałeś, a może i na zdjęciach :D

Edytowane przez Andrewek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do mojego cytatu: "Dużo by nie-dociągałyby słuchawki, gdy słuchawki mają 250 Ohm, a producent deklaruje do około 200 Ohm? Mam głośność bym powiedział, że stabilną, może troszeczkę głośniejszą niż normalnie". Po weekendzie będę zamawiał te słuchawki więc mamy czas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Headphones with impedances of 250 ohms will generally require a separate headphone amplifier to use them in their full capacity.

USB powered Scarlett interfaces can drive headphones with a maximum impedance of 200 ohms. 

 

Są to zacytowane słowa od supportu focusrite'a więc się zastanawiam :)

Edytowane przez Nickenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności