Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Wzmacniacz do Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm


Rekomendowane odpowiedzi

Żeby ktokolwiek mógł Ci cokolwiek dobrze doradzić podaj jakich gatunków muzycznych słuchasz, czego Ci w nich brakuje, czego może jest za dużo, jakiego dźwięku się spodziewasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kamikaze03071 napisał:

Witam wszystkich.Szukam wzmacniacza do słuchawek Beyerdynamic DT 770 PRO 250 Ohm.Proszę o pomoc,kompletnie się na tym nie znam.Jaki wzmacniacz polecacie? W cenie max 750 zł 

 

Aune B1. Kiedyś miałem taki zestaw razem z Ibasso DX90 i grało to razem naprawdę super.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak głownie słucham muzyki z dużą ilością basu elektroniczna +Do grania.Wolał bym nie przenośny 

 trochę się Rozglądałem już nad tymi wzmacniaczami to się nada ? http://www.mp3store.pl/article/smsl-dp-1-ean.6970141851127,2017170986914211314.html

Edytowane przez Kamikaze03071
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Czasami używkę da się znależć a synergia jest taka ze mozesz traktować to jako sprzęt dedykowany/docelowy.

Aune t1 ładnie wypchnie średnicę, mocy ma dużo myślę że warto. Stosunek jakość, cena bardzo dobra.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wszystko fajnie ale tego co podajecie nawet nie ma w wersji używanej jest tylko nowe od 1200 zł ja chcę dać max 700-750 zł nie jestem Melomanem chcę tylko wykorzystać pełen potencjał słuchawek nie musi być to nie wiadomo co ? muzyki słucham bardziej elektronicznej słuchawki działają przy pc czyli gram sporo w różnego typu gry mam słabą kartę dźwiękową bo zintegrowana dla tego szukam wzmacniacza z dack zewnętrznego znalazłem tylko jeden i nie wiem czy to wystarczy prosił bym o radę bo szukam od dobrych 2 tyg i nic nie mogę poszukać cały czas mi ktoś poleca wzmacniacze po 1000zł a wydaje mi się że na pewno można coś tańszego kupić co też da radę jestem w tym kompletnie świeży nie znam się tak kupiłem takie słuchawki a nie inne bo nie chcę marnować pieniędzy na słuchawki gamingowe które musiał bym wymieniać co 2-3 miesiące zapłacę za nie 450 zł a grają jak słuchawki za 50 zł dt770 pro miały bardzo dobrą opinie to zakupiłem i fakt sprawują się świetnie tylko grają za cicho z góry dziękuję wszystkim za pomoc dam Plus Rep Myślałem nad tą kartą https://www.euro.com.pl/karty-dzwiekowe/creative-sound-blasterx-g5.bhtml?gclid=CjwKCAjw_tTXBRBsEiwArqXyMhqGEhNrlBylwJADhZjrs1kjuGCWRyRnH22EnL3PApYHHIy9L3dAvRoCFRoQAvD_BwE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności