Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×
Lipcowe Promocje Audio Więcej informacji... ×
Audeze LCD2 Closed Back - PREORDER Więcej informacji... ×
  • 0
lukiin09

sluchawki z mega bassem czy istnieja takie ?

Pytanie

witam , zastanawiam sie czy istnieja takie sluchawki ktore mnie zadowola jesli chodzi o bass , uwielbiam sluchac muzyki ale gdy nie mam mozliwosci sluchac na sprzecie sony f545 to chcialbym miec sluchawki . Glownie slucham future house w 95% , w 5% jest to rap paluch i jakies inne gatunki . Pytam w ogole czy jest sens szukac takich sluchawek ? Nie sadze zeby dalo sie kupic takie sluchawki ktore graly by jak JBL GTO 1204BR ktory jezdzi u mnie w aucie . Ale moge sie mylic . Muzyki slucham tylko i wylacznie z telefonu , obecnie lg v30 z dac iem . 

Ile pieniedzy musialbym wydac zeby takie sluchawki kupic ? 

Aha obecne ktore mam to jakies jvc za 150 zl kiedys kupilem z polecenia tego forum i polecali te lub akg 518 bodajze 

Mialem tez na bt jbl everest 300 ale nie powalaly wiec sprzedalem .

Czekam na wasze propozycje od uzytkownikow ktorzy bardziej znaja temat .

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

Są takie np. Ultrasone Pro 900, mam takie nawet na sprzedaż, jakbyś chciał posłuchać.

Ewentualnie Denon AH-D600. Oba basu mają bardzo dużo w skali od 1-10. To tak 8-9. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Fostex TH-X00 PH. Jeżeli większy budżet to Th-900.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Są takie np. Ultrasone Pro 900, mam takie nawet na sprzedaż, jakbyś chciał posłuchać.

Ewentualnie Denon AH-D600. Oba basu mają bardzo dużo w skali od 1-10. To tak 8-9. 
Skąd jesteś i jaka cena?

LG V30 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Idealnie się do tego sprawdzą fostex th900, ja dodatkowo wzmocniłem bass +18dB i to był prawdziwy subwoofer :) tego mi kiedyś brakowało w innych słuchawkach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Idealnie się do tego sprawdzą fostex th900, ja dodatkowo wzmocniłem bass +18dB i to był prawdziwy subwoofer  tego mi kiedyś brakowało w innych słuchawkach. 
Czym to wzmocniłeś?

LG V30 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

W windowsie 7 jest taka opcja, nie wiem jak w 10. To było na dac/amp geek out, ale przy innych też jest dostępna (chociaż nie zawsze)

ustawienia.jpg?1482602876

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak masz pieniądze na th900, to śmiało kupuj. Nie będziesz zawiedziony basem a i reszta jest na wysokim poziomie :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Denony d600 też tłuką basem jak subwoofer aż nie mogę w nich wysiedzieć ale reszta dźwięku to karykatura.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Kupiłem denon ah d600, standardowo nie grają z jakimś super basem, bym powiedział że basu w nich dużego nie ma,
Zabawa zaczyna się wtedy kiedy sam sobie w poweramp podkręce bass na 28% lub wybiorę gotowy preset bass, to wtedy faktycznie pozytywne wrażenie robią...
stwierdzam więc że nie ma takich słuchawek które grają tak po wyjęciu z pudełka i robią wrażenie wow ale masuje głowę...

LG V30 Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi