Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Basotłuki z klasą - lista


Jaworrr

Pytanie

Panowie, potrzebuje wymasować swoje zwoje mózgowe mocnym acz kulturalnym basem :) 

 

Proponuję zbudować bazę słuchawek nausznych otwartych i zamkniętych z mocnym (podbitym) basiorem.

Ja szukam pod Mojo, czyli mało wymagających, ale wykażmy się wiedzą i lecimy ze wszystkimi basotłukami jakie znamy! Hulaj dusza! 

 

Aktualizowana lista:

1. Aeon Open
2. AKG K7XX (głównie subbas)
3. Audeze LCD-2 Classic
4. Audeze LCD-3
5. Audioquest Nighthawk
6. Audio-Technica ATH M50
7. Audio-Technica ATH-WS1100
8. Audio-Technica ATH-WS770.
9. Beyerdynamic 770
10. Beyerdynamic 990 PRO 
11. Beyerdynamic Custom One Pro
12. Beyerdynamic DT150
13. Beyerdynamic DT1770
14. Beyerdynamic T5p v2
15. Beyerdynamic Custom Street 
16. Campfire Audio Cascade
17. Skulcandy Crusher Wireless
18. Denon D600
19. Denon D7200
20. Denon MM400
21. FinalAudio Sonorous III
22. Focal Elear
23. Fostex TH X00
24. Fostex TH900
25. Hifiman HE500
26. JVC DX1000
27. M&D MH30
28. M&D MH40
29. Monolith M1060
30. Philips Fidelio X1
31. Philips Fidelio X2
32. Sennheiser 380pro
33. Sennheiser HD650
34. Sennheiser Momentum OnEar
35. Sennheiser Momentum OverEar
36. Shure SRH 750DJ
37. Sony Xb1000
38. Ultrasone Edition 9
39. Ultrasone Pro 900
40. Yamaha Pro400
41. Yamaha Pro500

 

:)

 

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Klipsch Reference On-ear ma basu sporo ale dobrze kontrolowanego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
30 minut temu, Chcheckitout napisał:

Dajcie jeszcze propozycje IEM :) 

...ale w osobnym temacie proszę :) ...w tym agregujemy tektoniczne imadła :) 

 

Zaktualizowałem listę w pierwszym poście, ładnie się tego uzbierało! 

 

Gdyby ktoś coś jeszcze miał to dawać!

 

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Od siebie dodam JVC HA-SZ2000. Do dziś żałuje, że sprzedałem, a teraz to jak się trafi oferta to cena z kosmosu. Słuchawki nieco chłodne z potężnym subwooferem, są podatne na kręcenie w korektorze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 minut temu, lukiin09 napisał:

Szukać denon d600 czy lepiej ultrasone pro 900? Zależy mi na potężnym basie

LG V30 Tapatalk
 

D600 albo D7100, Ultrasone-y są niewygodne i mają pik na wyższej średnicy :D. Weź pod uwagę też Fidelio X1 i Skulcandy Crusher Wireless. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kurcze teraz mi namieszałeś w głowie bo zdążyłem się zniechęcić do scullcandy ale przez twój post znowu do nich wracam...
Ciekawe dlaczego tak dużo złych opinii na nie, chyba że to dzieci trolle które nawet ich nie miały. Ale nie ukrywam że bardzo podobają mi się te denony d600, cały czas jednak boję się że utopie pieniądze, że będę rozczarowany tym jak grają, że grają po prostu dobrze ale bez fajerwerków, 2k za słuchawki to nie chce wydawać ale z drugiej struny 1k też nie mało .

LG V30 Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak na słuchawki BT, to te Crusher-y są calkim fajne, bardzo wygodne i pewnie leżą na głowie. Faktem też jest, że tłuką niemiłosiernie basem, nawet w minimalnym ustawienu suwaka, bo przy maksymalnym nie da się słuchać, coś jak konkurencja DB Drag w Car Audio, jeżeli wiesz, co mam na myśli. Ja bym brał Denony, bo na pewno grają lepszym SQ i nie przeginają z ilością basu j/w wymienione ;). Właśnie są na Allegro za 699zł, jakby co.

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Jak na słuchawki BT, to te Crusher-y są calkim fajne, bardzo wygodne i pewnie leżą na głowie. Faktem też jest, że tłuką niemiłosiernie basem, nawet w minimalnym ustawienu suwaka, bo przy maksymalnym nie da się słuchać, coś jak konkurencja DB Drag w Car Audio, jeżeli wiesz, co mam na myśli. Ja bym brał Denony, bo na pewno grają lepszym SQ i nie przeginają z ilością basu j/w wymienione . Właśnie są na Allegro za 699zł, jakby co.
Właśnie wiem i mocno się im przyglądam a przycisk kup teraz kusi...

LG V30 Tapatalk

Donon d600 zakupione, obym się tylko nie rozczarował bo będą z powrotem na allegro...

LG V30 Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, lukiin09 napisał:

Kurcze teraz mi namieszałeś w głowie bo zdążyłem się zniechęcić do scullcandy ale przez twój post znowu do nich wracam...
Ciekawe dlaczego tak dużo złych opinii na nie, chyba że to dzieci trolle które nawet ich nie miały. Ale nie ukrywam że bardzo podobają mi się te denony d600, cały czas jednak boję się że utopie pieniądze, że będę rozczarowany tym jak grają, że grają po prostu dobrze ale bez fajerwerków, 2k za słuchawki to nie chce wydawać ale z drugiej struny 1k też nie mało .

LG V30 Tapatalk
 

Denony d600 mają sporo basu aż za dużo,ale średnica schowana daleko, góra nie naturalna przygaszona, słaba scena  ogólnie kiepskie słuchawki nie warte swojej ceny.

Taki plastikowy subwoofer na głowie.. 

Edytowane przez patmal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności