Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki do około 500zł


radek511

Pytanie

Witam ostatnio interesuję się kupnem słuchawek do około 500 zł. Chodzi mi o słuchawki naokoło uszne, zamknięte lub pół zamknięte.  Zastanawiam się nad najbardziej zbalansowanym modelem pod kontekstem dźwięku (z nastawieniem na bas). Trochę przeglądałem internet i te modele rzuciły mi się w oczy:
- Brainwavz HM5 
- Reloop SHP-1
- AKG k240 MkII
- AKG K271 MKII
- AKG K612 PRO 

 

Co byście z tego polecali odnośnie najbardziej zbalansowanego dźwięku do każdego rodzaju muzyki i żeby czuć ten bas?

Edytowane przez radek511
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Gdzieś pomiędzy balansem i basem to dt990, szukałbym wersji Edition zamiast Pro zdecydowanie :)

Ew Beyery Custom One Pro/ Studio, zamiast dt770. One mają regulowany bas reflex.

Takstary HD6000 też by się nadały.

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi mi o dźwięki żeby były zbalansowane pod względem sceny. Słucham przeróżnej muzyki, dlatego chciałbym znaleźć coś co zagra mi wszystko dobrze. Posiadam starą wieżę Technicsa, która ma wzmacniacz. Obecnie posiadam Superlux Hmc631, które grają nieźle jeśli chodzi o dźwięk, jednak bas jest, ale taki lekki. Oczywiście lepsze to od takiego brzydkiego i głośnego basu w tańszych modelach, jednak teraz chciałbym coś co zagra mi dobre dźwięki i bardziej wyczuwalny bas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Koś sprzedawał niedawno K702 z bassmodem, ale nie wiadomo czy nadal aktualne: http://forum.mp3store.pl/topic/151210-akg-k702-bass-mod-cały-komplet/

lub trochę drożej: http://forum.mp3store.pl/topic/151710-akg-k702-kabel-faw-color-series-jak-nowe/

 

 

Wydaje mi się, że spełniły by Twoje oczekiwania, ale lepiej doprecyzuj czego słuchasz. Rozumiem, że różnie, ale pewnie masz jakieś utwory/wykonawców, na dobrym brzmieniu których Ci zależy najbardziej ;)

 

Edit: Ok, wiem, są teoretycznie otwarte, ale jeśli dobrze je pamiętam to nie była to hardkorowa otwartość, tylko coś wpadającego w semi-open ;)

 

 

Edytowane przez killwasi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności