Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe [dokanałowe/douszne] ~200zł


cav

Pytanie

Cześć,

Szukam słuchawek bezprzewodowych dokanałowych/dousznych BEZ KABLA. Może być tylko jedna słuchawka(prawa). Coś na wzór chińczyka QCY Q29 Pro tylko aby dostępność była 3 dni, a nie 2 miesiące. Cena do 200zł, jeżeli coś będzie droższego i godnego uwagi to również może być. Docelowo słuchawka/i będą grały z laptopem(nie mam możliwości podłączenia kabla). Zależy mi na długim czasie na akumulatorze.

 

 

Edytowane przez cav
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak chcesz całkiem bez kabla to szukaj na chińskich portalach, bo w Polsce w twoim budżecie nie znajdziesz raczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak chcesz całkiem bez kabla to szukaj na chińskich portalach, bo w Polsce w twoim budżecie nie znajdziesz raczej 

 

AWEI T1 i AWEI T8 można na aukcjach znaleźć za mniej niż 200 zł, ale jakość tych produktów jest zagadką dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
5 godzin temu, Methuselah napisał:

 

AWEI T1 i AWEI T8 można na aukcjach znaleźć za mniej niż 200 zł, ale jakość tych produktów jest zagadką dla mnie.

 

T1 to pierwszy model w rodzinie awei bez kabla i w początkowym okresie były z nim problemy, później już nie. Nie mniej jednak, są dość spore i niewygodne.

T8 to nowy model powstały na bazie doświadczeń z t1. Zdecydowanie technologicznie półka wyżej, bardziej komfortowe jednak trzeba mieć na uwadze, że czas pracy na baterii jest dość nie duży. Mamy jednak w zestawie powerbank. Ten typ konstrukcyjny musi mieć baterie w każdej kopułce zatem nie ma czarów, małe nie będą.

Generalnie jak ktoś jest wrogiem kabla pomiędzy słuchawkami to takie rozwiązanie sprawdza się aczkolwiek ja miałem cały czas wrażenie, że zgubie gdzie kopułkę. Kabel pomiędzy kopułkami to nie tylko zbędne połączenie ale także na nim jest pilot do sterowania i bateria co odciąża same kopułki. Ja osobiście nie przepadam za takimi rozwiązaniami i w budżecie do 200zł można już znaleźć wiele ciekawych modeli ale połączonych ze sobą, które bez wątpienia pod względem komfortu pozostawią daleko w tyle takie konstrukcje. Jeszcze nie te czasy.

 

Edytowane przez bigmaras
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trochę ponad budżet. Avantree też ipx5 mają i wg twoich wymagań bez kabli chyba że ladujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 1.05.2018 o 11:58, Jaro54 napisał:

Trochę ponad budżet. Avantree też ipx5 mają i wg twoich wymagań bez kabli chyba że ladujesz 

Słuchawki fajne, ale z dostępnością w PL jest problem :/. Na ipx5 mi nie zależy.

 

Dnia 1.05.2018 o 12:04, Inszy napisał:

Jak mogą być z kablem, to ja bym chyba kupił 1MORE iBFree. Zabrałem je wczoraj na godzinę na miasto i skubane dobre są. Dynamiczne, gładkie, bez przewalonego basu.

Cena już za wysoka jak za słuchawki bluetooth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, cav napisał:

Słuchawki fajne, ale z dostępnością w PL jest problem :/. Na ipx5 mi nie zależy 

Wysyłają z magazynów Amazonu, w ciągu 3-4 dni są u ciebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 1.05.2018 o 11:58, Jaro54 napisał:

Trochę ponad budżet. Avantree też ipx5 mają i wg twoich wymagań bez kabli chyba że ladujesz 

Trochę poszperałem więcej na temat tych słuchawek i są one w Polsce dostępne jako https://www.tophifi.pl/wiosenna-promocja/sluchawki-bezprzewodowe/psb-m4u-tw1.html za 699zł a na amazonie za $149.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 minut temu, cav napisał:

Trochę poszperałem więcej na temat tych słuchawek i są one w Polsce dostępne jako https://www.tophifi.pl/wiosenna-promocja/sluchawki-bezprzewodowe/psb-m4u-tw1.html za 699zł a na amazonie za $149.00.

To chyba lepiej z Avantree brać i co najmniej 80$ zaoszczędzić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności