Skocz do zawartości

Słuchawki Bluetooth - Dziwny Problem "XMUSIC - Słuchawki Bluetooth BTH101R"


TomsonXD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pierwszy raz zakupiłem słuchawki bezprzewodowe, mianowicie "XMUSIC - Słuchawki Bluetooth BTH101R". Nie znam się w ogóle na słuchawkach bezprzewodowych, nie wiem czy wszystkie działają na podobnej zasadzie. Jestem tutaj bo męczy mnie jedna rzecz w tych słuchawkach. 

Parowanie słuchawek z komputerem i z telefonem jak najbardziej mi się udało, ale jest taki problem, że kiedy już oglądam jakikolwiek film na tych słuchawkach i akurat kiedy jest jakaś scenka gdzie w filmie dźwięk jest słaby, lub postacie przestają mówić albo nie słychać już żadnej melodii w filmie wtedy w słuchawkach słyszę ciche pyknięcie, tak jakby słuchawki na chwilę się po prostu wyłączyły, wtedy nie słychać już nawet żadnych szmerów w filmie, oddechu postaci i innych cichszych dźwięków, ale jak tylko postać zaczyna coś mówić, słuchawki wychwytują dźwięk. Czasem niestety trochę z opóźnieniem. Dlatego mam mianowicie takie pytania:
1. Czy w każdych bezprzewodowych słuchawkach tak jest, że przy słabszych dźwiękach w filmie, przy zatrzymaniu filmu, między piosenkami gdzie jest głucho przez chwilę, czy w każdych słuchawkach bezprzewodowych słychać to dziwne lekkie pyknięcie w słuchawkach i ma się wrażenie że słuchawki się wyłączyły?

2. Na laptopie jak i na smartfonie występuje u mnie ten sam problem. Da się to jakoś naprawić czy to po prostu wina słuchawek?

3. Czy ten "tryb automatycznego wyłączenia" się słuchawek można jakoś wyłączyć? (o ile taka opcja w ogóle istnieje).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie

2. jakiś tryb oszczędzania energii, imo pomysł producenta podyktowany marketingiem, nietrafiony jeśli nie można tego wyłączyć.

3. masz instrukcję, więc zajrzyj, ja w swoich BT, nie mam nic takiego.

Jest jeszcze możliwość, że słuchawki są, po prostu, uszkodzone. Najlepiej, z marszu, oddaj do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności