Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 300zł ostatecznie!


Nickenz

Pytanie

Które słuchawki wybrać z tych co podałem. Chcę w końcu się zdecydować, bo w tym budżecie jest bardzo dużo do wyboru, lecz jest to dla mnie problematyczne. Preferuje dźwięk z lekko podbitym basem, szczegółową sceną i pnącymi się do góry sopranami. Jeśli macie jakieś inne słuchawki naprawdę warte polecenia piszcie. Bardzo proszę o jakieś sugestie co do wyboru danych słuchawek, bo chcę, aby był to bardzo dobry wybór. Bardzo chcę, aby uszy mnie nie bolały po długim użytkowaniu. Dziękuje za każdą odpowiedź. 

       Mam do wyboru:

  • Fiio EX1 V2,
  • Final Audio E3000,
  • AT ATH-CKX9IS,
  • Klipsch R6 V2,
  • KZ ZS6+Kabelek+Comply

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Widzisz jakieś różnice między 6, a 10? Jeśli możesz porównać. 6, czy 10 jest lepsza. Final Audio E3000, KZ ZS6/10 Fiio F5, EX1 V2. Fidue mi się nie spodobały z niektórych powodów. Słyszałem, że w fiio ex1 v2 pada jack często. Czy to jest prawda? Natknąłem się na 2 osoby, które twierdziły, że tak się dzieje w tych słuchawkach. Czytając, jak grają to jest to bardzo ciekawa propozycja dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, Nickenz napisał:

Widzisz jakieś różnice między 6, a 10? Jeśli możesz porównać. 6, czy 10 jest lepsza. Final Audio E3000, KZ ZS6/10 Fiio F5, EX1 V2. Fidue mi się nie spodobały z niektórych powodów. Słyszałem, że w fiio ex1 v2 pada jack często. Czy to jest prawda? Natknąłem się na 2 osoby, które twierdziły, że tak się dzieje w tych słuchawkach. Czytając, jak grają to jest to bardzo ciekawa propozycja dla mnie. 

Słuchałeś Fidue A65?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Methuselah napisał:

 

FiiO jest ciut większy, może chcesz zobaczyć jak duże są poszczególne modele i ocenić czy będą pasować. Wygoda jest ważna. Ale zdjęć w necie też nie brakuje :)

 

Z chęcią bym to zobaczył ?

 

57 minut temu, jd1210 napisał:

Z Fiio może być mały problem z ergonomią, często takie konstrukcję stwarzają problemy przy aplikacjach czy izolacji.

Niby Maciux w recenzji pisze, że nie ma z tym problemu, ale to zawsze jest indywidualna sprawa.

 

Jakie mogłyby być problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności