Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

U18t mi sie tak spodobaly ze dwa razy bylem odsluchiwac dzien po dniu bo nawet audiofilia nervosa sie odezwala ze a moze by tak....:D

 

Tia forte maja spektakularnie przeogromna przestrzen ale wysokie tony..... Brrrr zeby bola.

 

u18tzar to flagowiec i kompletny produkt a tia forte to jakis eksperyment. Dobrze rokuje na przyszlosc jak poprawia co trzeba ale dziwi mnie mocno cena i pozycjonowanie na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Inszy napisał:

Dziwna ta tabelka Spawna.

 

Inszy ona jest insza, bo Spawna. Co w tym dziwnego. :) Nawet jak się pojawi sekcja super bi turbo ultra ultimate hard all inclusive high end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tabelka z head-fi z tematu który ma już ponad 10000 komentarzy w 2017 jeden gość robił dokładne porównanie i opis (17) flagowcow u18 są na 3 miejscu na 1 nasze rodzinne se5ult :) taktakże nie ma się co excytowac jakimś tam u18  se5ult są z 2012r o czymś to świadczy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tawek33 napisał:

To tabelka z head-fi z tematu który ma już ponad 10000 komentarzy w 2017 jeden gość robił dokładne porównanie i opis (17) flagowcow u18 są na 3 miejscu na 1 nasze rodzinne se5ult :) taktakże nie ma się co excytowac jakimś tam u18  se5ult są z 2012r o czymś to świadczy ....

 

Jak załatwisz że firma Spiral Ears w zamian za recenzje wykona dla mnie customy free of charge tak ja je najczęściej dostają zagraniczni recenzenci i to z radością umieszczę je na liście, możliwe ze nawet na pierwszym miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Inszy napisał:

Customy za free?! To ja chętnie zrobię zestawienie kilku najlepszych i coś czuję, że będą wspaniałe :D

 

"Disclaimer: I was sent the Lime Ears Aether free of charge for this review."

"Disclaimer: I received the Avara AV3 for the purpose of this review free of charge. I only had to pay for import and customs fees."

"Disclaimer: The Empire Ears Legend X was provided for a discounted price for this review. "

"Disclaimer: I was sent the Earsonics EM10 free of charge in exchange for this review."

 

A na mojej liście 3 pozycje miałem wypożyczone po wpłaceniu kaucji, 3 odsłuchiwałem w sklepie a pozostałe 24 pozycje z 30 były zostały przeze mnie kupione i były lub nadal są moją własnością.

 

 

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) se5ult nigdy nie był recenzowany za "darmo"  bo najzwyczajniej trzeba je kupić i tak powinno być ... bo np ostatnia recenzja

obravo ra-c-cu  wycenią ja je 10000$ i taki recenzent dostał je za darmo w ramach  za " rzetelną " recenzje żenada .. i nie pisze tego złośliwie sam nie tak dawno kupiłem obravo eamt2c i z ceny za bardzo zejść nie chcieli ... 

Co do se5ult są wyjątkowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że nie dają za darmo, dlatego nie ma też praktycznie żadnych recenzji i dlatego spiral ears są stosunkowo mało popularne. Tak też natura customów że musisz uwierzyć czyimś opisom a potem trzymać kciuki że to dostaniesz po zakupie bo zwrócić się nie da, a sprzedać się nie opłaca. Nawet jak jest uniwersalna wersja demo to tez ponoć gra inaczej niż docelowy custom dlatego tez ja ze swoją audiofilią nervosą zostaje przy uniwersalnych słuchawkach.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, tawek33 napisał:

i taki recenzent dostał je za darmo w ramach  za " rzetelną " recenzje

Przecież to standardowa stawka Recenzentów - przedmiot recenzji pozostawiony w roztargnieniu, zapomnieniu, czy tam rozliczeniu. Potem taki jeden z drugim wrzeszczy, że on wcale nie "łyka";).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Vaiet napisał:

Ej, ja też chcę dostać słuchawki za friko do recenzji xD Pal sześć z customami, ale przyjął bym takie T18u czy coś xD

No to musisz założyć bloga i zostać Autorytetem.:D

Chyba tylko Evil rozwiązał sprawę czysto i rozsądnie - po prostu wystawił oficjalny cennik, bodaj siedem stówek za recke ze zdjęciami (na fakturkę) bez względu na wynik. Nie przepadam za stylem jego wynurzeń, ale to mi się akurat bardzo podoba, bo jest fair.

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaiet jak rozkręcisz sobie stronę i będziesz miał dobre stosunki z producentami i dystrubutorami to będziesz miał słuchawki za free, zapłacą Ci też za napisanie recenzji i wrzucą reklame na stronę.

 

Tylko że to nie o to się rozchodzi. Ja nie płacze że nie dostaje sprzętu za darmo tylko nie można porównywać opinii pasjonatów takich jak ja robiących wszystko za frajer tzn ekhem dla satysfakcji i lajków do opinii ludzi którzy żyją z tego a wiec są częścią branży audio. Ja przeznaczam swoje własne pieniądze hobbystycznie i moje wynurzenia i opinie też są pisane z takiej perspektywy czyli że albo wtopiłem kase albo wręcz przeciwnie. jakby mnie to nic nie kosztowało albo mi wręcz za to zapłacili to nie miałbym motywacji besztać słabych sprzętów.

 

Nie chce pokazywać palcami ale często nazwijmy to kontrowersyjne sprzęty na bardzo poczytnych portalach recenzji zwyczajnie nie mają. Czyżby dlatego że była by nieprzychylna i lepiej nie wstawiać wcale?

 

Założyłem se bloga REKLAMA http://audionervosa.blogspot.com/ REKLAMA :D ale nie mam ambicji go jakoś specjalnie rozwijać. Pisze średnio jedną recenzje rocznie i tylko rzeczy które robią na mnie ogromne wrażenie. Owszem przeszło mi kiedyś przez myśl a może cośtam zrobić więcej w tym kierunku ale audio to dla mnie hobby i słucham i testuje to co mnie interesuje. Mając strone z której żyje musiałbym pisać o rzeczach które interesują nie mnie tylko "czytelnika" oraz pisać o tym co dostane lub za co mi zapłacą. Wyjątkowo mało pociągają perspektywa.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, audionanik napisał:

No to musisz założyć bloga i zostać Autorytetem.:D

Chyba tylko Evil rozwiązał sprawę czysto i rozsądnie - po prostu wystawił oficjalny cennik, bodaj 700 stówek za recke ze zdjęciami (na fakturkę) bez względu na wynik. Nie przepadam za stylem jego wynurzeń, ale to mi się akurat bardzo podoba, bo jest fair.

Za 700 stówek od recki to bardziej się opłaca, niż brać sprzęt za reckę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Spawn zmienił(a) tytuł na Ranking słuchawek dokanałowych IEM - Spawn - 09 październik 2020 - 77 pozycji

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności