Skocz do zawartości
Astell&Kern Billie Jean - PREORDER Więcej informacji... ×
FiiO FH5 - przedsprzedaż Więcej informacji... ×

Rekomendowane odpowiedzi

Na Wasze prośby przedłużamy termin wpłat do końca maja.

Wpłaty dotyczą tylko modelu Comet.

Oczywiście jeśli ktoś chce może również dokonać wpłaty również na Atlas.

Uwaga: aby potwierdzić chęć nabycia konieczne jest złożenie zamówienia przez stronę.

Przy okazji link do polskiej recenzji:  https://kropka.audio/test/sluchawki/campfire-audio-comet-recenzja/  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Comet - mykupyku

2. Comet - Seler666

3. Comet - bravest

4. Comet - WojtekC

5. Comet - whitezee

6. Atlas - paruzio77

7. Atlas - twasiak

8. Comet - projack

9. Comet - Beh0lder

10. Atlas - max_2012

11. Comet - Qical

12. Atlas - xtpppp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakby co... Comety przyleciały

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, mykupyku napisał:

jakby co... Comety przyleciały

To napisz coś :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 godziny temu, Chcheckitout napisał:

To napisz coś :) 

przecież napisałem ;)

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

2. ergonomia bardzo dobra, chyba że ma się bardzo wąskie kanały - wąskie jest ok

3. wykonanie bardzo solidne, pikne suszarki, izolacja powyżej średniej

4. brzmienie to muzykalność plus energia, takie ułagodzone i ocieplone ciut er4xr, brzmienie lekkiej v, ale średnica wcale nie ginie i brzmi bardzo efektownie - nie ma jednak fajerwerków w stylu uuuu to talerze tej firmy zagrały, albo oooo pińc faktur na midbasie, czyli i rozdzielczość i holografia dobra ale nie bardzo dobra, scena też, ale dobrze te braki maskuje fajne napowietrzenie/transparentność - naprawdę summa summarum to bardzo dobrze zestrojona pojedencza armatura grająca trochę jak dynamiki

5. grają w sumie ze wszystkiego - dobre jako uniwersalne podstawowe słuchawki, nie męczą ale też nie nudzą

6. zabawa z tipsami wpływa na brzmienie, pianki mulą i o dziwo najlepiej spinfity z zestawu - nie mam pod ręką, ale spróbowałbym jvc spiral dots i symbio

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.05.2018 o 09:47, mykupyku napisał:

1. kabel firmowy zubaża brzmienie, lepiej wymienić na hybrydę albo srebro

6. zabawa z tipsami wpływa na brzmienie, pianki mulą

1. Jakieś polecenia? 

6. Płacze dużymi otworami usznymi i szuka spinfitow XL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Beh0lder napisał:

1. Jakieś polecenia? 

6. Płacze dużymi otworami usznymi i szuka spinfitow XL

dobre kabelki od kolegi Jimmy Dragon z forum, miedź srebrzona na pewno będzie super, ewentualnie srebro - doda jeszcze dołu i szybkości, ale nie wiadomo jak góra zareaguje

ostatnio pojawiły się nowe wielgachne spin fity:

https://penonaudio.com/spinfit-twinblade-cp220230240.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mykupyku trafnie opisał brzmienie cometów, czas na Atlas,

Są już do odsłuchu w Warszawie, grają bardzo przyjemnie, nie narzuca się żadne z pasm, powietrze z połączoną płynną średnicą. Na środku jak i na dole można wychwycić warstwy, usłyszeć sporo szczegółu właśnie na dole i na środku, góra absolutnie nie krzyczy, bardzo delikatnie, ale z uderzeniem kiedy trzeba, grające słuchawki.

Warto spróbować, zupełnie coś innego niż konkurencja. Względem Campfire Vega, grzecznie i delikatnie, ale dalej z mięskiem. Rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.06.2018 o 10:31, mykupyku napisał:

dobre kabelki od kolegi Jimmy Dragon z forum, miedź srebrzona na pewno będzie super, ewentualnie srebro - doda jeszcze dołu i szybkości, ale nie wiadomo jak góra zareaguje

ostatnio pojawiły się nowe wielgachne spin fity:

https://penonaudio.com/spinfit-twinblade-cp220230240.html

1. Grazie

6. Danke - ale sposób określania rozmiarów mają z jednej strony bardzo konkretny a z drugiej nijak mający się do rozmiarówki spinfitowej 😕

Edytowane przez Beh0lder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CA Atlas, kiedy będzie dostepny w ofercie? 

Edytowane przez xtpppp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za Atlasy też już powinniście wpłacić - nie wiem dlaczego nikt tego nie napisał tu. Słuchawki są już na cle więc to ostatni dzwonek dla tych co są na liście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem dodac atlasa do koszyka i dokonać platnosci, ale brak dostepnosci, czy ta kwestia zostanie rozwiązana? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słucham Atlasy podłączonych do Mojo od ponad 3 godzin i jestem baaardzo zadowolony można powiedzieć, że wręcz zachwycony :) Zobaczymy co będzie po długim wygrzewaniu jak będą grać jeszcze lepiej to ja wymiękam :)
Słuchałem FLC8s, AK T8iE i Andromed... ale to nie to samo... także jak dla mnie słuchawki rewelka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Crystal napisał:

Słucham Atlasy podłączonych do Mojo od ponad 3 godzin i jestem baaardzo zadowolony można powiedzieć, że wręcz zachwycony :) Zobaczymy co będzie po długim wygrzewaniu jak będą grać jeszcze lepiej to ja wymiękam :)
Słuchałem FLC8s, AK T8iE i Andromed... ale to nie to samo... także jak dla mnie słuchawki rewelka :)

Jak byś miał krótko porównać Atlasy do Flc, to czym się różnią, co rzuca na kolana i czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na FLC8S mam duże problemy z seal-em, muszę kombinować z ułożeniem w uchu i poprawiać słuchawki co jakiś czas. Przy Atlasach na tych samych tipsach (od słuchawek Xiaomi Piston Dazzle - najlepsze tipsy do większości słuchawek jakie miałem a próbowałem wiele różnych rodzajów gumek i pianek...) łapię seal-a chyba z co najmniej 90% prawdopodobieństwem.
Atlas ma masywniejszy dźwięk, silniejszy i potężniejszy bas lepszej jakości.
Na Atlasach słyszę też jakby więcej i wyraźniej w porównaniu do FLC.
Większa jest muzykalność i frajda ze słuchania - FLC mnie trochę nudzą i często jest tak, że zmieniam utwory nie wysłuc**jąc ich do końca...
Myślę, że poza dźwiękiem najbardziej na kolana rzuciła mnie ta łatwość łapania seal-a ;)
Aha no i jakość wykonania oraz brak efektu mikrofonowania.
Sorry, miało być krótko a ja się trochę rozpisałem :P

Uważam, że bardzo warto.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi