Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

xDuoo XQ-23 Portable USB DAC, Receiver z BT4.1 i aptX lol


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie zwróciłem uwagi na czas, bo podpinam go do kompa i robię coś innego, ale według specyfikacji w ciągu godziny ładuje się do pełna i pewnie tak właśnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt zakupiony u bigmaras ( wielkie dzięki ) bardzo sprawna obsługa ( wielkie dzięki ) . W stosunku do moich oczekiwań wybiega znacznie do przodu :) . Odsłuch jaki dziś przeprowadzam zadowala w 200 % , pliki flac / mp3 , U11 , słuchawki JBL T205 ( tylko ) a jakość dźwięku  potrafi zaskoczyć na duży plus, śmiem twierdzić , że U11 dostała dodatkowego "kopa" a przecież  bez xDuoo XQ-23  można ją uznać za dość "muzyczny" smartfon. Samo urządzenie jest bardzo ładne, niewielkie ,  powiedział bym że może się podobać większości. Zgodzę się z poprzednikami , którzy przy odsłuchu zwracają  uwagę na przebijająca górę , w rzeczy samej , natomiast osłuc**jąc np. w  PlayerPro z DSP Packiem ( dodatkowy profi equalizer ) można ten element skorygować gdyby komuś mocno przeszkadzał. Aktualnie osłuc**ję pliki  mp3 przez  odtwarzacz Googla i dźwięk jest naprawdę bardzo ok , góra kompletnie nie dokucza. A propos ładowania, na pudle producent umieścił info - 1 godzina ;) . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maras1 napisał:

Czy ktoś miał coś podobnego  ? Sprzęt podczas grania sam się wyłączył,  myślałem że zjadł całą baterię,  ale nie dawał sygnału.  Po połączeniu do  lądowania nie reaguje,  nie zapala się dioda ładowania,  nie włącza się podpiety pod ładowarkę  ?

 

Wyłączyć może się samoczynnie po zużyciu baterii, natomiast brak ładowania to niepokojący objaw. Kabel i ładowarka ok? Jeżeli tak, to odsyłaj do mnie, sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, a ja mam takie pytanie, czy u któregoś z Was XQ-23 rodzi obcego?
Wyraźnie krócej zaczął trzymać na baterii od jakichś dwóch tygodni, a teraz po 2 dniach spuchnął na tyle, że boję się już tej baterii w środku.

0.jpg

1.JPG

2.jpg

3.jpg
Edit: 
Kupiłem u Bigmarasa na allegro i myślę o tym, żeby zwrócić się do supportu od xDuoo, ewentualnie gdzie można dorwać części zamienne typu plecki do niego? (baterie wolałbym tym razem chyba sam ogarniać :D)

Edytowane przez Marsson
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2018 o 14:24, Marsson napisał:

Panowie, a ja mam takie pytanie, czy u któregoś z Was XQ-23 rodzi obcego?
Wyraźnie krócej zaczął trzymać na baterii od jakichś dwóch tygodni, a teraz po 2 dniach spuchnął na tyle, że boję się już tej baterii w środku.

0.jpg

1.JPG

2.jpg

3.jpg
Edit: 
Kupiłem u Bigmarasa na allegro i myślę o tym, żeby zwrócić się do supportu od xDuoo, ewentualnie gdzie można dorwać części zamienne typu plecki do niego? (baterie wolałbym tym razem chyba sam ogarniać :D)

 

A czemu do mnie nie napiszesz od razu? Jak jest problem z baterią to wymienię Ci od ręki na nowy egzemplarz ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o tym, ze względu na to, że to będzie uznane za uszkodzenie mechaniczne, tak żeby po prostu tego nie uznać. Przyzwyczajenie do dużych sklepów, januszów allegro, wybacz. Z drugiej strony też ciekawość czy u innych pojawia się ta wada.

Edytowane przez Marsson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałem o tym, ze względu na to, że to będzie uznane za uszkodzenie mechaniczne, tak żeby po prostu tego nie uznać. Przyzwyczajenie do dużych sklepów, januszów allegro, wybacz. Z drugiej strony też ciekawość czy u innych pojawia się ta wada.


Jeżeli to wina wadliwej baterii to wymienię od ręki na nowy egzemplarz, no chyba ze walnąłeś o glebę to co innego ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności