Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Coś alternatywnego dla DT770


o9d6

Pytanie

Witam,

znacie może jakieś fajne słuchawki podobne w brzmieniu do DT770? Beyery są super praktycznie pod każdym względem, ale przy utworach z większą ilością basu i przy trochę większej głośności ich możliwości się już kończą... Szukam czegoś do w podobnej cenie co DT770, czyli powiedzmy maks. do 600, ew. 700 zł. Myślę, że z napędzeniem nie ma problemu - wzmacniacz Kenwood KA-1030. Może nie jest to audiofilska konstrukcja, ale jak słuchałem nowych "wzmacniaczy" to powiedzmy, że to w ogóle nie moje brzmienie i wolę pozostać przy tej skrzynce z lat 90'. :)

Jeśli chodzi o brzmienie to zależy mi na tym co mają DT770 - w jakiś rockowo-metalowych utworach super słychać stopę w perkusji, bass jest taki "punktowy", a nie takie rozlazły i rozmemłany, czego nie lubię właśnie w większości słuchawek. :P Muszą grać "Vką", ale bez przesady, żeby nie ogłuchnąć przez wysokie tony. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Dnia 20.04.2018 o 05:35, Ugz napisał:

Mógł byś opisać czego Ci brakuje w DT770 i jakiej ich wersji przy większej ilości basu i głośności?

Mam wersję 80 Ohm. Nie brakuje mi niemal niczego, a denerwuje mnie po prostu to, że przy bardziej basowych utworach te słuchawki po prostu nie wyrabiają przy trochę większej głośności. Najlepiej to jakby w ogóle dało radę zachować ich brzmienie. Nie wiem jak mogę napisać przy jakiej głośności to występuje. We wspomnianym wzmacniaczu jest ustawiony na poziom głośności 12 w skali do 13, w PC wszystko na maks., bez żadnych korekt EQ.

Edytowane przez o9d6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Używane ultrasone pro900, nówki ultrasone hfi580, można z nich uzyskać takie głośności że łeb urywa, szczególnie z hfi580, mają chyba największy impakt midbasu jaki kiedykolwiek słyszałem słuchawkach , pro900 bas znacznie lepszy, schodzi znacznie niżej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności