Rain_

HyperX Cloud Silver mikrofon zbiera z głośników

Recommended Posts

Siemano, przychodzę do was z takim problemem: mianowicie kupiłem mocno hypowane HyperX Cloud w wersji Silver, po włączeniu gry+ komunikatora koledzy z chatu mocno narzekają na przenikanie się wszystkich moich dźwięków...czy to muzyka, której słucham czy nawet dźwięki z gry (mam wyłączony boost mikrofonu, słucham też nie za głośno itd. nawet głupie dźwięki z Windowsa słychać po drugiej stronie) system to 8.1 miks stereo wyłączony, na początku myślałem, że to słuchawki jednak próba z Discordem na telefonie i muzyką w tle wypadła dobrze (kolega nic nie słyszał na komunikatorze) i teraz zagwozdka... Na telefonie podłączyłem słuchawki z przewodu z jednym jackiem a do PC użyłem firmowego rozgałęźnika...próbowałem podłączenie z panelu przedniego i prosto do karty z tyłu, efekt ten sam, pomożecie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Crosstalk efekt. Nic z tym nie zrobisz, sam szukałem rozwiązania problemu w necie i próbowałem wszystkiego (przejściówek na combo etc). Sprzedałem te słuchawki właśnie z tego powodu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Spróbuj zmniejszyć głośność mikrofonu. Też miałem problem z crosstalkiem w laptopie, zbierał dźwięk z głośników i po obniżeniu (eksperymentalnie ) głośności w mikrofonie było ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki karty dźwiękowej. Po drugie spróbuj podłączyć słuchawki do panelu tylniego, a mikrofon do przedniego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta