Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe - 250zł


Silku

Pytanie

Witam wszystkich. Zwracam się do was z prośbą o pomoc w dobraniu słuchawek w kwocie do 250zł. Tak jak w tytule tematu poszukuje słuchawek dokanałowych, które będę używał tylko poza domem i podłączał je do smartfona. Do tej pory posiadałem SoundMagicki PL11, teraz chciałbym coś lepszego. Słucham głównie muzyki elektronicznej, różnego rodzaju trapy, trochę popu, rocka i rapu. Chciałbym aby słuchawki miały dosyć dobry bass. Miłym dodatkiem byłoby gdyby słuchawki miały mikrofon i jakiś pokrowiec, ale nie jest to must-have.

Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam jeśli już gdzieś był taki temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Nie trzeba. Jak dostaniesz, wygrzejesz je i posłuchasz, to podziel się spostrzeżeniami w dziale Fanklubu Fidue :)

 

A teraz możesz uderzać do @bigmaras aka AudioHeaven po szczegóły, bo to oficjalny dystrybutor marki ^^ Cieszę się, że mogłem pomóc i życzę dużo, dużo radości ze słuchania. :)

 

Gdyby coś, uderzaj na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
Teraz, Silku napisał:

@Vaiet Jest jakiś temat objaśniający co oznaczają wyrażenia typu scena, wokal itp? Bo poczytałbym co nieco, żeby nie być takim laikiem.

Mówisz i masz :D

 

https://www.audiofanatyk.pl/slownik-popularnych-pojec-audio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, Silku napisał:

@Vaiet a jak z żywotnością u nich? Można gdzieś dokupić do nich tą taką gumkę ściągającą kable ? 

Produkt u nas dość świeży, ale przeglądając Head-Fi nie zauważyłem narzekań na niską żywotność. A za ściągacz robi klips do ubrania. W żadnych innych słuchawkach z pilotem nie widziałem takiego rozwiązania i napisałem to w recenzji, która powinna się lada dzień pokazać, że uważam to za szalenie wygodne rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dźwiękowo warte nawet dwa razy tyle jak na mój gust ;) I tak, klips jest w zestawie. Czy zadowolą? Jest tu już paru zadowolonych osób na forum, które je ostatnio nabyły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Teraz, Silku napisał:

@Vaiet Chętnie bym się podzielił, ale się nie znam więc moje przemyślenia raczej nie będą wartościowe. 

Opinia to opinia. Nie trzeba się znać, żeby dać na forum swoje przemyślenia :) Każda taka opinia się liczy i jest tak samo ważna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności