Skocz do zawartości

Atrakcja na urodziny dziecka


eryk349olek

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, eryk349olek napisał:
  • Witam, mam takie pytanie co sądzicie o bańkach mydlanych jako jednej z atrakcji dla 5latka na urdozinki? Myślałem o bańkach mydlanych ze strony błeeeeeeeee cena jest śmiesznie niska, a sama zabawa może urzec dzieciaki i zapewnić mase zabawy, co wy na to?

 

 

Nie uprawiaj miłości spamerze zafajdany. Wypieprzaj na drzewo z takimi numerami, tu nikt się  na nie nie nabierze.

 

 

 

 

0_1_89279_Uprawianie_milosci.png

Edytowane przez SlawekR
Pozwoliłem sobie zacytować z wątku z żartami, mam nadzieję że Kolega Play się nie obrazi
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już padł temat baniek, a ja nudzę się w pracy, to zostawię jakąś wartościową treść :D :

 

Jeśli nie chcecie płacić kosmicznych pieniędzy za płyn do dużych baniek, to polecam receptury z forum www.baniek.pro.

 

 Ja mam sprawdzony płyn Borek v1.3, (http://www.baniek.pro/thread-15.html) banie wychodzą naprawdę ładne, jedyny minus tego płynu jest taki, że kiepsko sprawdza się w pełnym słońcu. Ważna jest też precyzja przy odmierzaniu składników, przydałaby się waga, 'na oko' może się nie sprawdzić.

 

Trzeba też pamiętać, że przy takich płynach należy uważać, żeby sam płyn lub resztki z pękniętej bańki nie dostały się do oczu. Dla małych dzieci, które uwielbiają pękać bańki, a nie potrafią pamiętać o uważaniu na oczy skłaniałbym się ku jakimś recepturom na samym mydle.

 

Warto też zrobić sobie porządne, długie lasso, tzn pętlę z bawełnianego sznurka lub bandaża na jakichś dłuższych rączkach (kije do mopa, bambusowe patyki z marketu).

 

Pozdrawiam wszystkich poważnych dorosłych, którzy mają jeszcze tyle dystansu i dziecięcej radości, aby puszczać bańki. :D

 

edit: Wygrzebałem nawet fotkę. :)

banka.JPG

Edytowane przez fuzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności