Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Shanling M0


LuQi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.05.2018 o 01:50, Mayster napisał:

 

https://audeos.pl/pl/searchquery/Shanling+M0/1/phot/5?url=Shanling,M0

 

Oferta będzie aktualna do końca maja. Wtedy też producent deklaruje rozpoczęcie wysyłek hurtowych do europejskich dystrybutorów.

Chyba już koniec promocji przed końcem maja . szkoda . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2018 o 12:30, kris06 napisał:

Chyba już koniec promocji przed końcem maja . szkoda . 

No, miało być do końca maja. Też liczyłem na to, że będę mógł złożyć zamówienie w promocyjnej cenie w piątek, a tu nic z tego ?

@Mayster, za dużo chętnych było, że zrezygnowaliście z tej promocji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spark13 napisał:

W audioheaven 399 PLN, audeos 329 PLN. 

 

Forumowiczów obowiązują zupełnie inne ceny u mnie, a ponad to towar nie jest wirtualny ;)

Na marginesie niedługo pojawią się zapewne nowe promocje.

 

Edytowane przez bigmaras
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidnie wykonany, ultra mały, menu dość proste, intuicyjne i responsywne

 

co do dźwięku, to za mało posłuchałem, ale na pewno nie jest zabawkowy, jest też sporo mocy

posłucham to coś skrobnę

 

dzieciaki mówią, że m0 jest... słodki :)

 

 

IMG_20180529_192112.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgarnąłem dla Mamusi M0 w kolorze fiolet i przyznaję, robi znacznie lepsze, dużo solidniejsze wrażenie, niż M1. Bawiłem się dosłownie chwilę, ale dotykowy ekran jest naprawdę świetny, wielkość to masakra, ale poruszanie się po menu jest ultra łatwe, a do tego jest nasz rodzimy język. Nie słuchałem, bo niestety nie mam wolnej karty, a DX150 od paru dni leży w szafie i grzeje się z Sowami, więc... Generalnie tamte dwa sprzęty też nie wiem, jak grają xDDDDDDDD

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vaiet napisał:

Ja zgarnąłem dla Mamusi M0 w kolorze fiolet i przyznaję, robi znacznie lepsze, dużo solidniejsze wrażenie, niż M1. Bawiłem się dosłownie chwilę, ale dotykowy ekran jest naprawdę świetny, wielkość to masakra, ale poruszanie się po menu jest ultra łatwe, a do tego jest nasz rodzimy język. Nie słuchałem, bo niestety nie mam wolnej karty, a DX150 od paru dni leży w szafie i grzeje się z Sowami, więc... Generalnie tamte dwa sprzęty też nie wiem, jak grają xDDDDDDDD

 

prawdziwy audiofil sprzętu nie słucha... sprzęt przerzuca

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwotnie spodziewanym terminie (I tydzień czerwca) producent jest w stanie dostarczyć tylko określoną ilość. Jeśli ktoś sie nie załapał to niech napisze pw i jak tylko dotrze kilka sztuk dodatkowych lub kolejna dostawa (a ta jest spodziewana niedługo później), to będzie miał możliwość dokonania zakupu.

 

Ponadto pierwsze hurtowe dostawy były przeznaczone na rynek azjatycki, m.in.dlatego, żeby wprowadzić jeszcze ostatnie poprawki do nowego softu, jaki pojawił się w M0. Na dobrą sprawę u europejskich dystrybutorów, w tym u mnie, powinny pojawić się planowo pod koniec czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mayster napisał:

W pierwotnie spodziewanym terminie (I tydzień czerwca) producent jest w stanie dostarczyć tylko określoną ilość. 

 

 Na dobrą sprawę u europejskich dystrybutorów, w tym u mnie, powinny pojawić się planowo pod koniec czerwca.

 Czyli preorder  zakupiony u Ciebie będzie realizowany terminowo (I tydzień czerwca) a pozostałe zamówienia koniec czerwca? Pytam bo z wytęsknieniem czekam na swój egzemplarz zakupiony właśnie w preorderze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

słucham tego mikrusa i będę zdziwiony jak to nie będzie hype :)

 

spokojnie może się mierzyć z lg v30... znaczy dźwiękowo, bo rozmiarem nie

Kusisz. Masz porównanie z innymi urządzeniami które pozwalają by smartfon (po Bluetooth) był źródłem? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusisz. Masz porównanie z innymi urządzeniami które pozwalają by smartfon (po Bluetooth) był źródłem? 
Też jestem ciekaw jak M0 spisuje się w takim układzie.
Czy będzie lepsze niż Fiio Brt1 czy AK BT10

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎05‎-‎30 o 03:31, Mayster napisał:

W pierwotnie spodziewanym terminie (I tydzień czerwca) producent jest w stanie dostarczyć tylko określoną ilość. Jeśli ktoś sie nie załapał to niech napisze pw i jak tylko dotrze kilka sztuk dodatkowych lub kolejna dostawa (a ta jest spodziewana niedługo później), to będzie miał możliwość dokonania zakupu.

 

Ponadto pierwsze hurtowe dostawy były przeznaczone na rynek azjatycki, m.in.dlatego, żeby wprowadzić jeszcze ostatnie poprawki do nowego softu, jaki pojawił się w M0. Na dobrą sprawę u europejskich dystrybutorów, w tym u mnie, powinny pojawić się planowo pod koniec czerwca.

Również prosiłbym o informację, czy zamówione złożone jako "pre-order" będą realizowane na początku czerwca (jeśli faktycznie przyjdą w tym czasie), tzn. czy liczba zamówień w sklepie w ramach pre-order ściśle odpowiada temu, co ma przyjść "w pierwotnie spodziewanym terminie", czy jest raczej "na oko"? Pytam, bo lepsza połowa zaczęła właśnie śledztwo w sprawie tego co jej kupiłem, i dlaczego kupiłem jej to, co kupiłem i dlaczego nie chcę powiedzieć, co kupiłem, oraz dlaczego mówiłem, że na początku czerwca a teraz już nie mówię (..).

nb, już dostałem zachętę ze sklepu, abym ocenił transakcję. Jak mam ocenić transakcję, jeśli jeszcze nie dostałem towaru?! :D

 

n.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, naltar napisał:

Również prosiłbym o informację, czy zamówione złożone jako "pre-order" będą realizowane na początku czerwca (jeśli faktycznie przyjdą w tym czasie), tzn. czy liczba zamówień w sklepie w ramach pre-order ściśle odpowiada temu, co ma przyjść "w pierwotnie spodziewanym terminie", czy jest raczej "na oko"? Pytam, bo lepsza połowa zaczęła właśnie śledztwo w sprawie tego co jej kupiłem, i dlaczego kupiłem jej to, co kupiłem i dlaczego nie chcę powiedzieć, co kupiłem, oraz dlaczego mówiłem, że na początku czerwca a teraz już nie mówię (..).

nb, już dostałem zachętę ze sklepu, abym ocenił transakcję. Jak mam ocenić transakcję, jeśli jeszcze nie dostałem towaru?! :D

 

n.

 

A mogłeś mieć już dawno, z polską gwarancją, bez czekania, z zapewne bardzo zbliżoną ceną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dzięki uprzejmości kolegi @bigmaras właśnie spędzam miłe popołudnie testując sobie M0. Muszę przyznać, że świetne wrażenie zrobił na mnie od pierwszych chwil ten zawodnik wagi "piórkowej" i mowa tu tylko i wyłącznie o jego gabarytach i masie bo pod każdym innym względem zaliczył bym go do znacznie cięższej kategorii. M0 jest świetnie wykonany, metalowa obudowa jest bardzo dobrze spasowana z wyświetlaczem, gniazdami i samym pokrętłem, które służy również jako Power ON/OFF i działa bardzo precyzyjnie. Pokrętło można również skonfigurować i nadać mu funkcje takie jak np. wygaszanie/aktywowanie wyswietlacza, następny/poprzedni utwór. Samo nawigowanie po menu i obsługa dotykowa odtwarzacza mimo niewielkich gabarytów wyświetlacza dbywa się bardzo płynnie i bez najmniejszych problemów. Funkcjonalność dotykowa została zaimplementowana naprawdę dobrze, widać że została dobrze przemyślana. Obsługa jest bardzo intuicyjna co sprawia, że można się jej nauczyć dosłownie w kilka minut. Jeśli chodzi o dźwięk to również jest świetnie! Według mnie jest to kontynuacja szkoły grania M1, zresztą bardzo dobrej i cenionej przez wielu użytkowników. Dźwięk jest dość neutralny i szczegółowy, a przy tym nie jest pozbawiony emocji. Jak narazie słucham z KZ ZSR i FLC8s i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba. M0 nie brakuje mocy, na obu modelach słuchawek aby posłuchać głośno nie trzeba osiągać nawet połowy dostępnej skali. Wrzuciłem mu kartę pamięci 128GB, a on czyta ja mgnieniu oka. Po pierwszych chwilach spędzonych z M0 muszę przyznać, że Shanling naprawdę się postarał i z pewnością wywoła niezłe zamieszanie tym maluchem na rynku budżetowych DAP'ów.

 

IMG_20180531_142354.jpg

Edytowane przez LuQi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności