Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe - wysoka jakość dźwięku nauszne do 1000 zł


Sanddes

Pytanie

Cześć.

Szukam słuchawek bezprzewodowych, wcześniej były przeze mnie używane Creative Aurvana live oraz BRAINWAVZ HM5.

Potrzebuję czegoś głównie do domu (PC, notebook), okazjonalnie w podróży (iPhone 6S);

 • do 1000 zł

 • z możliwością słuchania po kablu mini jack jak się rozładuje akumulator

 • wysokiej jakości i względnej uniwersalności dźwięku - czegoś na wzór lub lepszego od poprzednich

 • nie chcę dopłacać za bajery typu ANC, panel dotykowy

 • słuchawki nauszne

 

Generalnie rzecz biorąc - wysoka jakość dźwięku i wykonania + bezprzewodowość jest dla mnie priorytetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Definitive Technology Symphony 1 z amazonu i jeszcze trochę kasy ci zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Definitive Technology Symphony 1 

W promocyjnej cenie z Amazonu bez konkurencji.

 

Ale ogólnie do 1k najlepiej grają Sony MDR1000X.

Jak dla mnie grają wyraźnie lepiej od DTS1. 

 Na początku różnica nie byłą tak słyszalna, bo Soniacze wymagały wygrzania.

 

Mam te i te w domu.

Zostawiam Sony, bo po prostu lepiej grają i trzymają 2x lepiej na baterii.

Sony MDR1000X/1000XM2 ogólnie to chyba najlepiej grające nauszniki bezprzewodowe do 2k.

Tylko polecam ich trochę poużywać (wygrzać membrany jeśli nówki ktoś kupi), bo po kilkunastu godzinach grania znika "koc" z wysokich, średnicy i jest bajka.

 

DTS1 kreują dużą scenę, nie każdy lubi takie granie, więc przygotuj się na ewentualny zwrot.

 

Może jestem głuchy, ale nie słyszę różnicy między aptx, a LDAC.

Trochę słychać pomiędzy SBC, a aptx/ldac.

 

MDR1000X zastąpiły u mnie Denony D600 z geek outem 450.

Denony walą mocniej basem, ale ogólnie bardziej dźwięk podoba mi się w słuchawkach Sony.

Edytowane przez Luqart
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chodzi ci o scenę czy wygodę?

Jak nałożę je bezpośrednio po odsłuchu DTS1 faktycznie są.

Ale przy słuchaniu muzyki tylko na nich nie są.

Tylko ja akurat nie jestem fanem dużej sceny.

 

Co do wygody to są bardzo wygodne. Nic nie ściska czy uciska.

 

Na początku to chciałem je wyrzucić przez okno, przez koc na wokalach i wysokich. Dosłownie muzyki trance czy tam gdzie wokal gra pierwszą rolę nie dało się słuchać. Po kilkunastu godzinach jest okej, a nawet bardzo okej, bo grają średnicą bardziej uwodząco od D600 (które ją mają fabrycznie mega wycofają, ale geek out sporo pomaga).

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście, chodziło mi o wielkość sceny, przez którą byłem zmuszony zwrócić Soniacze ;). DTS mają ją sporą i gdyby WH1000 mialy w polowie taką scenę, to być może bym je zostawił ;). DTS z kolei grały mi sztucznie na średnicy, więc też nie dla mnie, za dużo wymagam, nic na to nie poradzę <_<:P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności