Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry.

Proszę o pomoc w następującej sprawie.

Planuję zakup nowych słuchawek. Zdecydowałem się na AKG K518. Muzykę odtwarzać będę z telefonu którym jest Huawei P8 Lite. Z racji sprzecznych opinii odnajdywanych w innych tematach, mam pytanie czy ten telefon poradzi sobie z napędzeniem K518 i pozwoli uzyskać bas z którego słyną? Muzyki będę słuchał raczej z wbudowanego odtwarzacza z włączonym trybem DTS, ew. mogę pobrać inny program tego typu. Czasami muzykę włączę z YouTube. Dziękuję za z góry za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzeczne opinie są dlatego że jak na dzisiejsze standardy te słuchawki są po prostu słabe i poza dużym (wcale nie dobrej jakości) basem nie oferują nic więcej. Jak chcesz słuchawki również ciepło grające i z dobrym basem w sporej ilości (ale nie tak dużej jak w k518 bo tam to jest przesada już) to są encore rockmaster live. Ich zaletą jest odpinany kabel także w razie czego najbardziej psujący się element można wymienić bez problemu. Co do k518 to założę się że te sprzeczne opinie mają też związek z data wpisu. W tych starszych tematach są pewnie chwalone bo wtedy nie były złe, a w tych z młodszych postach są o nich slabe opinie. To tak jak z Sansa clip+. Kiedyś to byl bardzo chwalony odtwarzacz, ale teraz jakość dźwięku nawet w tych tanich urządzeniach jest lepsza niż w clipach i dzisiaj już nie ma na niego takiego hypu jak kiedyś ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Oskar2905 napisał:

 z dobrym basem w sporej ilości (ale nie tak dużej jak w k518 bo tam to jest przesada już)

Moja narzeczona na K518 podbija bas o kilkanaście decybeli, bo jest jej za mało. Tak więc nie zakładaj z góry, gdzie leży przesada ;)

Edytowane przez Inszy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oskar2905 napisał:

Sprzeczne opinie są dlatego że jak na dzisiejsze standardy te słuchawki są po prostu słabe i poza dużym (wcale nie dobrej jakości) basem nie oferują nic więcej. Jak chcesz słuchawki również ciepło grające i z dobrym basem w sporej ilości (ale nie tak dużej jak w k518 bo tam to jest przesada już) to są encore rockmaster live. Ich zaletą jest odpinany kabel także w razie czego najbardziej psujący się element można wymienić bez problemu. Co do k518 to założę się że te sprzeczne opinie mają też związek z data wpisu. W tych starszych tematach są pewnie chwalone bo wtedy nie były złe, a w tych z młodszych postach są o nich slabe opinie. To tak jak z Sansa clip+. Kiedyś to byl bardzo chwalony odtwarzacz, ale teraz jakość dźwięku nawet w tych tanich urządzeniach jest lepsza niż w clipach i dzisiaj już nie ma na niego takiego hypu jak kiedyś ;) .

Ciekawy pomysł, rockmaster live będą z moim telefonem dobrze grały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Inszy napisał:

Moja narzeczona na K518 podbija bas o kilkanaście decybeli, bo jej jej za mało. Tak więc nie zakładaj z góry, gdzie leży przesada ;)

Nie podejrzewałem że może byc taka możliwość ;) .

1 minutę temu, FreshOne napisał:

Ciekawy pomysł, rockmaster live będą z moim telefonem dobrze grały?

To są słuchawki stworzone do źródeł przenośnych więc tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności