Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Dokanałowe do LG V30


Gronek_DW

Pytanie

Część. Rozglądam się za słuchawkami do LG V30 i w oko wpadły mi Fiio P9 Pro i iBasso IT03. Dźwięk jaki lubię to nieco rozjaśnione granie, z ładnie wybrzmiewającą górą, dość detaliczny z mocną podstawą basową. Miałem ma750 i HP150 i podobały mi się lecz teraz szukam coś klasę wyżej. Muzykę jaką słucham to generalnie polski rap, ale lubię też odpłynąć w elektronice jak i przeróżne hity z lat 80/90. Budżet to około 1000. Mogą być też używane z naszego forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, ZenekHajzer napisał:

Aune E1? Mee P1?

Przy wyższym budżecie er4xr zdecydowanie. 

P1 sygnaturą nijak się wpisują w wymagania podane powyżej. Ciekawą opcją mogą być Fidue A83 w duecie z Comply. Grają dosyć jasną górą, w której pianki ogarniają sybilanty, z równą średnicą i solidnym tupnięciem, dokładając do tego genialną scenę :) Może nie będą aż tak wygodne JAK Fiio, ale dźwiękowo jest moc :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tyle, że nijak się mają do MA750 i HP150. Miększy bas, gładsze wysokie i jednak bardziej organiczna średnica. Przy cenie jaką trzeba wyłożyć obecnie za nowe P1 uważam, że lepszą propozycją są już FLC8S albo właśnie Fidue A83

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dla mnie MA750, to właśnie takie upośledzone i dresiarskie P1, więc akurat klasę wyżej :D

A FLC8s i Fidue, to jednak mocno rozbieżne brzmienia, chyba że A83 dalej się mocno zmieniały w porównaniu z okresem jak były u mnie. Miała być ich recenzja, ale coś cisza w tym temacie :P

No i na plus dla P1 względem FLC - wygoda. I bez wymiany kabla, to aż tak daleko od siebie nie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czyli generalnie coś z V-ką. Polecałbym przedzwonić do lokalnego mp3store bo może akurat mają F9 pro do przesłuchania na stanie. W Katowicach przykładowo można F9 Pro od ręki posłuchać. Wtedy będziesz wiedział. Jeśli rozważasz IT-03 to może warto też przemyśleć FLC8s - mają możliwość zmiany brzmienia, ale w każdym przypadku jest to dosyć monitorowe granie, co chyba niekoniecznie do rapu będzie pasować. Poza tym z tego co czytałem, IT-03 mają (miały?) problemy z kontrolą jakości i można trafić na sztukę bez subbasu i kłującymi wysokimi.

Może LZ A4 podobna sygnatura, a trochę tańsze? Plusem są też filtry zmieniające brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za propozycje. Wieczorem zapoznam się z nimi i coś wybiorę. Fiio może faktycznie być we Wrocławiu, nie pomyślałem o tym. iBasso znalazłem w komisie myślę że za atrakcyjną cenę dlatego rozważałem ich zakup, do tego bardzo z wyglądu mi się podobają ☺️. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, Inszy napisał:

Dla mnie MA750, to właśnie takie upośledzone i dresiarskie P1, więc akurat klasę wyżej :D

A FLC8s i Fidue, to jednak mocno rozbieżne brzmienia, chyba że A83 dalej się mocno zmieniały w porównaniu z okresem jak były u mnie. Miała być ich recenzja, ale coś cisza w tym temacie :P

No i na plus dla P1 względem FLC - wygoda. I bez wymiany kabla, to aż tak daleko od siebie nie są.

A83, nie A85 Virgo xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności