Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pierwsze stereo, 25 m2 , do 1500 zł, FLACi z laptopa, DAC?


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Samo ps1 też gra dobrze. Tylko że tam w 99% egzemplarzy laser będzie na wykończeniu a po 2 mowa jest tylko o pierwszej wersji/rewizji (jak zwał tak zwał :P ) z wyjściami rca z tyłu.

To ja wiem, 1000 japoniec, 1001 jankes i 1002 jewropejczyk :)

Ta, bo laser blisko zasilacza czy coś takiego. Tam ponoć laser z późniejszej wersji pasuje tylko trzeba gdzieś coś tam podłożyć przy montażu z tego co pamiętam.

Niektóre późniejsze, nie hajendowe też chyba mają RCA, trzeba patrzeć na znamionówki.

Tylko sterowania nie będzie ale jako wintycz-hajend chyba mieć nie musi :D

Czy zagra to wyraźnie lepiej od tego dcd 820?

15 godzin temu, Oskar2905 napisał:

Na moje to po prostu jesteś przyzwyczajona do basowych słuchawek łupiących basem i z zerową ilością góry. Co masz za słuchawki?

Tak sobie myślę, że chyba jednak odnośnie głośniczków to muszę mieć coś innego. Wyczytałam gdzieś na niemieckich forach, że te Quarty basem nie grzeszą wbrew pozorom. Co byście polecili tak do 7 stówek, żeby było bardziej basowo i cieplej? Tu chyba góra nie do opanowania jest a na siłę raczej nie ma co jej temperować. Może lepiej je sprzedać i coś innego przytulić, tylko co? Coś od Brytola? 8 stów max - najwyżej będę w podartych stringach śmigać :D

 

13 godzin temu, amrowek napisał:

jak chcesz cieplej  to  Grundig CD 5200/8150  krocie to to nie kosztuje 

CDM-4/19 - to jest jeszcze do dostania jakby co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Oskar2905 napisał:

24m2 to sporo jest jednak. Jak wrócę do domu z roboty to może poszukam ci czegoś ale nie obiecuję ;) .

 

Luz  :)

Bardziej chodzi o kierunek/modele - ja już sobie poradzę z zakupem, u nas albo w niemcowni :)

Ale jak coś będzie konkretnego do wzięcia to nie wzgardzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Oskar2905 napisał:

24m2 to sporo jest jednak. Jak wrócę do domu z roboty to może poszukam ci czegoś ale nie obiecuję ;) .

 

A czy zmiana CD-ka na jakiś inny coś pomoże? Ludzie piszą na forach, że zmienili CD na jakiś tam np. Sony ES i w końcu pojawił się bas. Prawda to, że CDkiem można ocieplić, ubasowić trochę te kolumny? Szkoda mi je sprzedawać bo są fajne tylko trochę ocieplić i basu więcej żeby było. Czy raczej nie robić tego na siłę i szukać innych głośników?

O druty nie pytam bo to pewnie nie ta pułka cenowa, żeby je słyszeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś Wharfedale czy Mission dałyby więcej ciepła i basu?

A jaki jest w końcu ten JVC, bo polecaliście więc raczej tę markę znacie? Czy jemu może ciepła/basu brakować czy raczej kolumny za to odpowiadają (te tytanowe kopułki)?

 

Możecie coś z Warszawy polecić na olx/allego, może bym przytargała na próbę i podłączyła - wtedy bym miała porównanie jak całość gra z różnymi kolumnami. Chodzi o coś, co na pewno będzie miało bas. Jak będzie grał dobrze to znaczy, że to kwestia Quartów, jak nie to pewnie wzmak.

 

PS. Na razie najbardziej mi odpowiada jak gra w Loudness

Edytowane przez Majeczka98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2018 o 22:05, Oskar2905 napisał:

Zrozum że to nie wina sprzętu tylko masz wypaczony słuch ;) . 

Czy to odwracalne? :woot:

Takie? :D

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/lautsprecher-boxen-itt-hifi-8093/885997521-172-1572

 

 

 

Edytowane przez Majeczka98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fructo napisał:

Mogę Ci sprzedać to co mam w sygnaturce za 1500 zł (ampli, cd i kolumny). Odbiór we Wrocławiu.

 

 ale to co najlepsze to gramofon:lol:

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jvc jest ciepły , dynamiczny i ma jasną górę. Ale są ampli które są jeszcze cieplejsze z mniej jasną górą, ale nie  mniej szczegółową,

 Tak Akai ma więcej basu  jest cieplejszy  i mniej dynamiczny. jest fajny do rocka   i nie tylko to była odp akai na luxmna serii L

 

 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, amrowek napisał:

Jvc jest ciepły , dynamiczny i ma jasną górę. Ale są ampli które są jeszcze cieplejsze z mniej jasną górą, ale nie  mniej szczegółową,

 Tak Akai ma więcej basu  jest cieplejszy  i mniej dynamiczny. jest fajny do rocka   i nie tylko to była odp akai na luxmna serii L

 

 

A jak z basem stoi?

 

Jeszcze takie pytanko. Wspomniałam, że nie mam pilota do CD. jak się włącza to pokazuje -20db. Czy to może mieć wpływ na jakość dźwięku? Czytałam, że jak funkcja ściszania jest cyfrowa a nie analogowa to może jakiś tam mieć. Co myślicie?

Edytowane przez Majeczka98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności