Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, roger987 napisał:

A słyszałeś th610?

Na AVS, podłączonego po balansie do Ak70 II. Ciut sybilizował, ale bas i średnica tak okrutnie mi się podobały, że nie mogłem się oderwać. Po balansie z DX150 powinna być petarda, a ta ostrość na przełomie średnicy i wysokich tez powinna zniknąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W razie czego służę, ale będzie ciekawiej jak już dojadą na LSM  Massdrop plus. A tak w ogóle Fostexy to bardzo fajne słuchafony.

Edytowane przez roger987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
42 minuty temu, roger987 napisał:

W razie czego służę, ale będzie ciekawiej jak już dojadą na LSM  Massdrop plus. A tak w ogóle Fostexy to bardzo fajne słuchafony.

Ale że czym służysz? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbyś chciał posłuchać  to zapraszam. Ps sorry za offtop, w razie czego to skasujcie

Edytowane przez roger987

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, maciux napisał:

Mój test został opublikowany: 

- zapraszam do lektury. Skupiłem się głównie na brzmieniu w funkcji DAP-a/porównaniu soniczno-użytkowym z DX200.

Ciekawy test, wychodzi na to, że dx150 już zupełnie wystarczy, a brzmienie można dopasować ampem i to właśnie amp6 odpowiada za ten łagodniejszy i gładszy charakter. Znaczenie tego wymiennego modułu trudno przecenić. Wystarczy włożyć do dx200 amp4, aby uzyskać zdecydowanie inny dźwięk. Ale w jednym dx150 lekko mnie zawodzi - brak natywnego systemu Mango. Mango OS gra lepiej niż Mango Android (moim subiektywnym zdaniem rzecz jasna).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze można wgrać inną aplikację w trybie Androida. Ja najbardziej lubię foobara2000 - brzmi mocniejszą kreską od odtwarzacza iBasso lub PowerAMP-a.

Chociaż Mango OS i tego typu uproszczone systemy mają jeszcze jedną zaletę, wyłączają dostęp do rozpraszaczy - innych aplikacji, Internetu itp. :) Więc może rzeczywiście szkoda, że iBasso go nie zaimplementowało. Właściwie ciekawe dlaczego - może przez mniejszą ilość pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.05.2018 o 20:32, mykupyku napisał:

w sumie minimalnie drożej, bo za 499 euro plus ship 0 i gwarancja 0 vatu i cła można kupić z hiszpańskiego headfoniacs

chyba jestem blondynką.... nie moge znalesc tego sklepu, mozesz wkleic link? Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi