Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gourney napisał:

Myku, a przesiadałeś się na Lurkera?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

Ja się przesiadłem i jest cacy :)

 

W dniu 30.07.2018 o 09:43, mykupyku napisał:

AMP8 wystarczy żeby napędzić i wysterować Hawki

 

 

mnie jeszcze ciekawi it04 - bo wszystko inne przerobiłem od iBasso

Masz może AMP3 do porównania? Zagramaniczne recenzje to jedno, a ja się zastanawiam nad nowym modułem do DX150.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2018 o 10:34, Vaiet napisał:

Ja się przesiadłem i jest cacy :)

 

Masz może AMP3 do porównania? Zagramaniczne recenzje to jedno, a ja się zastanawiam nad nowym modułem do DX150.

 

Lurkera nie instalowałem, bo mi wszystko hula - tidal, spotify, bateria schodzi wolno

 

miałem wszystkie ampy oprócz amp4 i amp7, i amp8 jest the best

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, mykupyku napisał:

 

Lurkera nie instalowałem, bo mi wszystko hula - tidal, spotify, bateria schodzi wolno

 

miałem wszystkie ampy oprócz amp4 i amp7, i amp8 jest the best

 

JA się zaczynam zastanawiać, czemu mnie spier...nicza w jakimś dziwaczym tempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Vaiet napisał:

JA się zaczynam zastanawiać, czemu mnie spier...nicza w jakimś dziwaczym tempie.

 

Andromeda ma to do siebie, że mało prądu żre i wszystko z nią gra nawet 20-30% dłużej

 

ale nawet w stanie spoczynku spadek baterii jest nikły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

 

Andromeda ma to do siebie, że mało prądu żre i wszystko z nią gra nawet 20-30% dłużej

 

ale nawet w stanie spoczynku spadek baterii jest nikły

To u mnie wciąga 2-3% na godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam DX150 kilka dni. Brzmieniowo OK, ale coś nie tak jest z tym całym Mango Playerem. Za cholerę nie chce przeskanować całej karty. Próbowałem na różnych kartach (32, 64, 128, 256 GB). Czasem skanuje całą kartę, a po dodaniu drugiej grupy plików zatrzymuje się i wywala do Androida zawsze w tym samym miejscu. Wszystkie pliki mam otagowane i uporządkowane. DX90 i X7ii czytał karty bez problemu. Wydawało mi się, że są jakieś felerne mp3 lub flaki na karcie, ale Pure Mango pod Lurkerem skanuje całą kartę, HIBY również.

Ktoś coś wie, czemu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, angstrom napisał:

Mam DX150 kilka dni. Brzmieniowo OK, ale coś nie tak jest z tym całym Mango Playerem. Za cholerę nie chce przeskanować całej karty. Próbowałem na różnych kartach (32, 64, 128, 256 GB). Czasem skanuje całą kartę, a po dodaniu drugiej grupy plików zatrzymuje się i wywala do Androida zawsze w tym samym miejscu. Wszystkie pliki mam otagowane i uporządkowane. DX90 i X7ii czytał karty bez problemu. Wydawało mi się, że są jakieś felerne mp3 lub flaki na karcie, ale Pure Mango pod Lurkerem skanuje całą kartę, HIBY również.

Ktoś coś wie, czemu tak?

Jeśli  chodzi o dźwięk, czy jest lepszy niż fiio x7ii? (który masz amp?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, angstrom napisał:

Za cholerę nie chce przeskanować całej karty

Miałem niedawno taką samą sytuację, latał mi w koło i za chorobę nie zeskanował karty, a dziś o dziwo zadziałał prawidłowo.

A sam player.....no cóż, dzięki niemu wróciłem do korzeni:).Radioactivity- Kraftwerk brzmi fenomenalnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szugary68 napisał:

Miałem niedawno taką samą sytuację, latał mi w koło i za chorobę nie zeskanował karty, a dziś o dziwo zadziałał prawidłowo.

A sam player.....no cóż, dzięki niemu wróciłem do korzeni:).Radioactivity- Kraftwerk brzmi fenomenalnie!

Dobrze się zgrywa z k701?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@userfrom powiem Ci uczciwie, że tak sobie.To są tak wymagające nauszniki, że sam nie wiem czym je napędzić.

Kupiłem je z ciekawości, bo jakiś czas temu miałem 242 hd podpięte pod Akai cd 79 po modyfikacjach i byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ grało to fajną średnicą,taką jaką lubię.

Na razie mam inną zabawkę , ale na poważnie to pomyślę o jakimś wzmaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, szugary68 napisał:

@userfrom powiem Ci uczciwie, że tak sobie.To są tak wymagające nauszniki, że sam nie wiem czym je napędzić.

Kupiłem je z ciekawości, bo jakiś czas temu miałem 242 hd podpięte pod Akai cd 79 po modyfikacjach i byłem pod ogromnym wrażeniem, ponieważ grało to fajną średnicą,taką jaką lubię.

Na razie mam inną zabawkę , ale na poważnie to pomyślę o jakimś wzmaku.

Zastanawiam się nad zakupem dx150 i z opisów wynika, że niedaleko mu do Fiio X5III, ale gra bardziej rozdzielczo od fiio, z kolei fiio całkiem dobrze gra z k70x.

Na ile dx150 różni się dźwiękowo od dx90? (którego pamiętam jako bardzo analitycznego, wręcz ostrego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dx 150 jest dość uniwersalnym grajkiem i co ciekawe zgrał mi się z Ostry kc06, gdzie z dx90 czuć mocno podbite skraje pasm, to tu zostały utemperowane.

Miałem okazję posłuchać też z vsonic gr07x i było .......ciemno. Tutaj kluczową rolę odegrają słuchawki....niestety;)

@userfrom nie zastanawiaj się, możesz brać w ciemno, a nie będziesz żałował:)

 

I nie mówię,że dx90 jest zły, nic z tych rzeczy, po prostu gra inaczej , ale też jest świetny!

Edytowane przez szugary68
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2018 o 18:49, userfrom napisał:

Jeśli  chodzi o dźwięk, czy jest lepszy niż fiio x7ii? (który masz amp?)

Amp w Fiio X7ii miałem stockowy. Tak się składa, że Fiio miał kilka bugów, które mnie na tyle denerwowały, że go sprzedałem. Okazuje się, że DX150 nie jest wcale wiele lepszy, chociaż dźwiękowo bardziej mi odpowiada. Jest bardziej naturalny, niżej schodzi z basem i na TH610 nie kłuje w uszy górą (jak to czasem miało miejsce w Fiio).

Przydałby się taki grajek z interfejsem Pionka, dźwiękiem iBasso i obudową Fiio (bez tego rąbniętego discopolowego światełka fioletowego za to z dwoma działającymi slotami uSD). Byłby ideał.

 

W dniu 4.08.2018 o 20:10, szugary68 napisał:

Miałem niedawno taką samą sytuację, latał mi w koło i za chorobę nie zeskanował karty, a dziś o dziwo zadziałał prawidłowo.

A sam player.....no cóż, dzięki niemu wróciłem do korzeni:).Radioactivity- Kraftwerk brzmi fenomenalnie!

 

Karty nie przeskanował, ale da się przyzwyczaić - jest Hiby lub w Lurkerze tryb Mango (tam skanuje szybko).

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu jeszcze nie odpisałem (pominąłem) a był na liście oczekujących na ibasso proszę o info mail/telefon bo wszystko dojechało a dziś ostatni dzień kiedy mogę wysłać, później dopiero za tydzień.

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie właściciele dx150 pomóżcie please. Już raz się o to pytałem, ale nieprecyzyjnie, a to jest kluczowa dla mnie informacja.

 

Czy w dx150 jest balans kanałów lewo/prawo, ale czy działa to globalnie, tzn na innych aplikacjach np Tidal?

I czy eq działa globalnie również obsługując Tidala?

 

Dzięki. 

Edytowane przez roger987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny na odsłuch to dostałem na testy dwa produkty firmy Ibasso. DAP Ibasso DX150 i słuchawki typu IEM model IT01. Sprzęt będę miał przez kilka dni więc zapraszam zainteresowanych. 
Oba produkty już od pierwszych dźwięków potrafią oczarować. 
Zapraszam do sklepu Mp3store w Łodzi.

IMG_20180829_115839.jpg

IMG_20180829_115940.jpg

IMG_20180829_115948.jpg

IMG_20180829_115953.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności