Skocz do zawartości

DX 150


Vaiet

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, roger987 napisał:

Układy dyskretne rządzom!

BTW nie za bardzo napiera basem? (Bo niektórzy na to narzekają) 

 

nawet z pudełka jest ok, a na pewno jeszcze się ułoży

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, decees napisał:

Myku, czy dx150 + amp8 > dx200?
emoji6.png


tapniete z japka

 

AMP8 jeszcze podnosi dynamikę, swobodę grania, lepsza rozdzielczość, mikrodetale, wybrzmienia i przestrzeń

 

ale wciąż jest bardzo muzykalny

 

brzmi to świetnie, czuć zapas mocy

 

pytanie... jak brzmi DX200 z AMP8...

 

 

DX150/AMP8 całkowicie mnie zaspakaja, petarda

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mykupyku napisał:

 

AMP8 jeszcze podnosi dynamikę, swobodę grania, lepsza rozdzielczość, mikrodetale, wybrzmienia i przestrzeń

 

ale wciąż jest bardzo muzykalny

 

brzmi to świetnie, czuć zapas mocy

 

pytanie... jak brzmi DX200 z AMP8...

 

 

DX150/AMP8 całkowicie mnie zaspakaja, petarda

 

 

 

Szkoda tylko, że 4,4mm złącze lub szkoda, że jeszcze 4,4mm takie mało popularne, które bądź co bądź jeszcze jest niszowe i u nas na rynku tylko DIY.

Mnie ciekawi 7 ale w przyszłym tygodniu sam się pobawie ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bigmaras napisał:

 

Szkoda tylko, że 4,4mm złącze lub szkoda, że jeszcze 4,4mm takie mało popularne, które bądź co bądź jeszcze jest niszowe i u nas na rynku tylko DIY.

Mnie ciekawi 7 ale w przyszłym tygodniu sam się pobawie ;)

 

 

jeszcze teraz Chińczycy wprowadzili nowe złącze... 3,5mm bal./3.5mm Pro... i mamy 3.5, 3.5pro, 2.5, 4.4...

a 4.4 to fajne, solidne złącze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, mykupyku napisał:

 

jeszcze teraz Chińczycy wprowadzili nowe złącze... 3,5mm bal./3.5mm Pro... i mamy 3.5, 3.5pro, 2.5, 4.4...

a 4.4 to fajne, solidne złącze

 

3,5mm pro? W sensie, że 3,5mm balans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Vaiet napisał:

3,5mm pro? W sensie, że 3,5mm balans?

 

no takie coś, FiiO ma wypuścić kabelek z 3.5mm pro czyli bal.

2 godziny temu, rayfe napisał:

DX150 plus AMP8 to jakieś 3kzł, kawałek hajsu... Faktycznie amp8 jest dużo lepszy od amp6? Głównie w kwestii iemów?

 

 

jest spora różnica, choć AMP6 jest bardzo fajny, łagodny i muzykalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.5mm w balansie jest u chińczyków już dość długo. To zwykły 3.5mm 4 polowy tylko zamiast mikrofonu druga masa. VE od dawna ma takie kable i nawet słuchawki w ofercie bo sporo grajków ma u nich 3.5mm balans. 4.4 to jednak 5 polowe rozwiązanie i ciekaw jestem czy się przebije na dłuższą metę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze akordy posłuchane! Jest moc i to duża. Dx90 to cicha myszka pod stołem:) Świetna scena w przeciwieństwie do 90-tki idąca w głąb i lepsza rozdzielczość. Kawał dobrego sprzętu. To tak na biegu. Ale czad! Jak ogarnę trochę robotę to sprawdzę AMP8 , a tymczasem niech się grzeje.

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś z samego rana miałem niemałego stresa. Podczas wygrzewania pozwoliłem rozładować baterię do zera. Po podłączeniu do ładowarki nie podjął ładowania, a trwało to bardzo długo zanim drgnął....uffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe że system pozwala rozładować do zera, obecnie w większości urządzeń stosuje się zabezpieczenia systemowe wyłączające je przy określonym niskim poziomie baterii. Baterie nie przepadają za stanami granicznymi tj. pełne rozładowanie czy naładowanie. W WM1A jest np. zaimplementowane rozwiązanie po aktywowaniu którego wskaźnik poziomu naładowania baterii wskazuje, że bateria jest pełna przy faktycznym jej naładowaniu do poziomu 90%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 07:41, szugary68 napisał:

Pierwsza myśl jaka mi wtedy  przyszła, to sytuacja, o której wspominał @mykupyku ze swoim egzemplarzem.Na szczęście tylko na strachu się skończyło.

 

dx150 jest czuły na kable i ładowarki

 

mój drugi egzemplarz po wymianie jak narazie nie zasypia... ale raz nie zaeragował od razu na ładowarkę, kabel wpiąłem drugi raz i zaskoczył

 

no i wifi 5GHz chodzi mi w kratkę, natomiast 2.4GHz jest ok i poprawili, bo w DX200 potrafiło minimalnie szumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dziś dziwną sytuację z tym dapem. Chcąc posłuchać trochę przed wieczorkiem, stwierdziłem ,że jest dość ciepły jak na wyłączone na około 4h urządzenie.Pierwsze co mi przyszło na myśl, to reset.Pomogło,ale jestem ciekaw, jakie jeszcze niespodzianki związane z tym odtwarzaczem mnie czekają. A do tego jeszcze doszła nieudana próba założenia szkła na ekran.

Wszystko przez te upały!:(

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, tomanio1 napisał:

Na amp3 DX150+AMP8 z kodem rabatowym 12% wychodzi teraz za 574,64 GBP co daje ok. 2800 zł.

To TU  masz trochę taniej 598 euro czyli ok 2650 zł

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację mój bład :(

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności